Lavaboda Yaşadığım Kötü Olay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
3 yıldır dalag geçerim falan hiç başıma gelmedi bole bisey annem de sürekli bana nazar değdi falan der bu zamana kadar hiç nazar da değmedi zaten cinlerin bu tarz fiiler içerisinde olmaları kur an la çelişen bir durum

RufetMuzefferov

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
603
0
Yasamal
e zaten hicbizaman hic bi yerde yalniz degilsin.her zaman seni izleyen birileri oluyor mesela su anda bilgisayar arkasindaysan yatagindan biri seni izliyor 80% . yada sag tarafinda .ama en bunlari goremiyorsun .Cinin niyeti kotuyse zaten cokdan sana girmisdi cin.

RufetMuzefferov

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
603
0
Yasamal
Sen nası bi psikopatsın kardeşim içimi kararttın :trl

al buda tam olsun sonuna kadar bak icine cin girenler nasil oluyor amacim korkutmak degil
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=6Nt1RYC1XSw"]https://www.youtube.com/watch?v=6Nt1RYC1XSw[/ame]
cin cikarma videosu 100%gercekdir Azerbaycanin en populeer kanallarindan olan ANS tv kayda almis bu videoyu

AlakLtd

Üye
31 Tem 2016
84
0
Dos/$.76C##
Hangi akla uyuyorsunuzda Kutsal şeylerle dalga geçiyorsunuz cidden ben cin vs pek inanan biri değilim ama saygım var hele hele tuvalette yapmayın böyle. .

17 Tem 2016
104
0
.
Adam Haklı Ben Katılıyorum Şey Diyen Arkadaş Bizim Günde 3 Kere Elektrik Gidiyor 3 kere Cinler Trafoyamı Giriyor Diyen Arkadaş

yasinbes

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
874
1
Ukrain
[ı][sıze="4"]merhaba arkadaşlar bugun size başımdan geçen kötü bir olayı anlatıcağım arkadaşlar afedersiniz bugun karnım çok ağrıyordu lavaboya gittim 10-15 dk çıkmadım kitap gazete okuyorum ara sıra neyse 25-30 dakka oldu tam kalkıcaktım birden ışık yanıp söndü hemde çok hızlı korktum normalde hiç böyle şeyler olmaz dı bide cinlerle dalga geçiyordum ara sıra tuvalette lavaboda acayip korktum ama sonra hemen çıktım tekrar ışıgı açıp girdim bir şey olmadı[/sıze][/ı]

ışık yanıp sönmedi göz kapakların 05 ms hızında kapanıp açıldı o bendede oluyo

vicdum

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
579
0
Deepcity
Bende Bundan Çok Çektim Neler Yaşadım Neler Bıktım Artık Dayanamıyorum
Voltaj Düşüyor Bilgisayar Kapanıyor Oyunum Yarıda Kalıyor Bazen İnternette Gidiyor Onund Açılmasını Bekliyorum Çok Kötü Bişey Bu
Artık Elektriği Sağlayanları Öpesim Var :D

Farazi1

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
726
1
Arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim basit bir elektrik arızasını nerelere getiriyorsunuz.paranoyaklık dereceniz bu denli fazla olmasın lütfen.

Kuran-ı Kerim de de bahsediliyor ki en ustun varlık insandır
Ayrıca lise zamanimdaki hocam sürekli derdi cinler insanlardan korkar onlara pek yaklaşmak istemezler siz yeterli temiz gezin diye

Yani her şartel atmasını veya her ampul patlamasını cinlere yormayin ayrıca unutmayın ki neyden korkarsaniz başınıza gelir

Ozikoydu

Üye
27 Mar 2016
208
0
İstanbul
Gerçekten anlamadığım bi durum var neden inanmayıp dalga geçiyosun ve neden aşırı derecede korkuyosun. Onlar da dişisi ve erkeği olan varlıklar insanların sosyal hayatları, aile hayatları varsa, onların da sosyal hayatları, aile hayatları var. Cinler de Allah'a karşı sorumlulukları olan varlıklardır. Cinler arasında doktor öğretmen ve mühendis de vardır. çoğu insanlarla beraber yaşıyorlar, insanlar bunun farkında değil. Cinler, insan şeklinde ve değişik suretlerde yaşayabilir ve çeşitli şekillere de girebilirler. Hatta insanın içine de girebilirler. Onlar da hasta olabilir, kaza yapabilir, ibadet eder. asker ve paşa olurlar. bu inanman açısından ve dalga geçmeme açısından olan kısmı peki aşırı derecede korkmanı pek bi mantığa yorumlayamadım nedenine geliceksen Allahın bizi yaratılmışlar içersinde en mükemmel varlık insandır diyerek yorumlaması seni nasıl rahatlatmaz ki. Sen asıl Allahtan kork. Allah sonsuz güç sahibidir. Biz insanlar Allah’ın aciz kullarıyız. Bu dünyaya gelme amacımız, sadece Allah’ın rızasını kazanıp O’na kulluk etmektir. Yaptığımız her hareketten ve düşüncelerimizden sorumluyuz. İşte bunun bilincinde olan insanlar, şuurları açık son derece akıllı olanlardır. Kainatı yoktan var edenin Allah olduğunu idrak edip de Allah’ın gücünü, kudretini takdir etmeyip korkmamak mümkün olabilir mi hiç bro :)

Yardımcı olsun sana bu ayetler daha da merak ediyosan ayetler okuyarak kendini rahatlatır açığa feraha ulaştırır az aydınlanırsın :)

‘’Kulları içinde ise Allah'tan ancak alim olanlar 'içleri titreyerek-korkar'. Şüphesiz Allah, üstün ve güçlü olandır, bağışlayandır.’’ (Fatır Suresi, 28)

Allah'tan korkup-sakının ve bilin ki, Allah her şeyi bilendir. (Bakara Suresi, 231)

Allah'tan korkup-sakının ve bilin ki, Allah yaptıklarınızı görendir. (Bakara Suresi, 233)

Allah’ın merhameti gibi, azabı da sonsuzdur. ‘’Allah'ın ayetlerini ve O'na kavuşmayı 'yok sayıp inkâr edenler, işte onlar, benim rahmetimden umut kesmişlerdir ve işte onlar, acı azab onlarındır. ‘’(Ankebut Suresi, 23)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.