🔴Lazy Kali Gelişmiş Hack Aracı Kurulumu🔴KALİ LİNUX

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
223
Tek Başına Bir Teşkilat
Merhaba Bugünkü Konumda Gelişmiş Hack Aracı Olan Lazy Aracını Ele Aldım Umarım Bilmeyenler İçin Faydalı Olur

Lazy Kali Gelişmiş Hack Aracı Kurulumu

Kod:
https://github.com/BerkeUnal/lscript.git
Kod:
https://github.com/arismelachroinos/lscript.git
İKİSİDE AYNI ARAÇ İKİSİNDEN BİRİSİNİ İNDİREBİLİRSİNİZ

NOT: Home (başlangıç) dizinine kurmazsanız hata alabilirsiniz

“cd lscript”
Komutunu çalıştırarak indirdiğimiz lscript klasörünün içine geçiş sağlıyoruz.

“ls”
ile kontrol ettiğimizde install.sh beyaz olarak gözüküyor,yeşil olması gerekmekte.Yani kurulum için gerekli olan install.sh dosyası için çalıştırma izni almamız gerekiyor.

Bunun için; “chmod +x install.sh”
Komutunu çalıştırıyoruz ve “ls” komutu ile tekrar kontrol ediyoruz,ve install.sh dosyasının çalışmaya hazır olduğunu görüyoruz.

script kurulumu başlıyor...

image-81.png

Kurulum mu ? Güncelleme mi yapacağımızı soruyor. “i” diyerek kurulum aşamasını başlatıyoruz.

Kurulum tamamlandıktan sonra açılan yeni terminal ekranında;

şartları kabul etmemiz gerektiği ve rastgele tuşa basmamızı istiyor

image-82.png

Rastgele bir tuşa basarak devam ediyoruz.

Aracı yasadışı işlerde kullanmamız isteniyor ve kullanıldığı takdirde herhangi bir sorumluluk kabul etmediklerini belirtmişler.

image-83.png

YES diyerek devam ediyoruz...

image-85.png

Bu ekrandaki ayarların default olarak kalmasını istiyorsanız “enter tuşuna basarak“ geçebilirsiniz. Daha sonradan bu ayarları tekrar yapılandırmak isterseniz aracı çalıştırdıktan sonra “interface” yazmanız yeterli.

image-86.png

Kurulum başarıyla tamamlandı,güncelleme notları ve mevcut sürüm bilgisi bizi karşılıyor.

image-87.png

Daha sonra programı tekrar çalıştırmak isterseniz kurulum yaptığınız dizine (klasöre) girip (cd lscript) ”./l” (küçük L harfi) komutunu çalıştırabilirsiniz.

Lazy Kali Gelişmiş Hack Aracı kurulumunu başarıyla gerçekleştirdik.

ARKADAŞLAR ZAMANIMI ALAN BİR KONU OLDU VE BU KONUYU HAZIRLARKEN AKSİLİKLER ÇIKTI KALİ LİNUXUMDA SORUNLAR YAŞADIM SIFIRDAN KURMAK ZORUNDA KALDIM GERÇEKTEN MORAL SIFIR BAZI RESİMLER ALINTIDIR YAKLAŞIK 2 SAATİMİ ALDI HATTA GEÇTİ KALİ LİNUXUMDA SORUN ÇIKINCA ONUNLA UĞRAŞTIM O SÜREÇTE KONUYU YETİŞTİREMEDİM ANLATIMIMDA SORUN VAR MARUZ GÖRÜN LÜTFEN :

BİRDE EMEGE SAYGI OLARAK BEGENİRSENİZ VE YORUM ATARSANIZ SEVİNİRİM ÖNERİLERİNİZ VARSA YORUMA BEKLERİM

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.