League Of Legend Sohbet Tanışma Tartışma

OzgurBasar

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
674
0
34
MegolamanIst
Öcelikle

League of Legends nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

patch_notes_banner_4.jpg

Bilen ve Bilmeyen arkadaşlarımız bu kısmı okuduktan sonra Lol Oyunun nasıl bir oyun oldugunu az çok kendi kararınca kestirmiş olur.

Sonrasında ise

Çok Aradım Fakat bulamadım. Lol oynayanlar için soru öneri ve arkadaşlık edinme durumlarını buradan yapabileceğimizi düşündüm. Lol oynayan büyük bir kitle ve büyük bir bölüm var fakat Sitemizde bölüm bulamadım. ufak konular mevcut.

30 Level Bronzum ben yeni başladım. ortalama 50 hero ve full rün dizili. Eklemek isteyenler ekleyebilir. Birlikte Oynayabiliriz.

Dakim

karacanmanacan

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
905
0
ankara
şu oyunu bi türlü anlamadım arkadaşlarım oynuyor yanımda konuştuklarında bir tek kelime anlamıyorum SANKİ BAŞKA DİLDE KONUŞUYOLAR :)

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Nick : IALpI
Solo Ranked : Silver2
3v3 Team : Plat5
5v5 Team : Gold5
Level : 30
Server : Türkiye

arkadaşlar isteyenler eklesin birlikte oyun atarız takım falanda kurabiliriz oyun içinden ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.