Donanım League of Legends Ani FPS düşme sorunu ( AMD EKRAN KARTI )

maske199

Üye
12 Haz 2016
87
0
Arkadaşalr Ben League of Legedns oyununda 100 + fps alıyorum fakat bazı durumdalar 22 ye düşüyor fpsim aniden sonra geri çıkıyo düşerkende ekran titrer gibi oluyo Genelde Araştırdıgım kadarıyla Olan Herkes AMD ekran kartı kullanıyor sistemlerimi AMD r7 630 ekran kartım var Bilen biri allah için yardım etsin delircem

maske199

Üye
12 Haz 2016
87
0
hayalet18 kanka fanı yeni temizledim fakat macun eski olabliir ısınmadan oldugunu sanmıyorum eskiden format atınca ilk 1hafta oluyodu fakat geçiyodu Driveri silip yükledim ondanda eminim

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Merhaba hazır böyle bir hata ile karşılaşıyor iseniz oyunu kaldırmanızı öneririm aksi halde çok pişman olabilirsiniz, zaman çok önemli. :)

Güzel öneri :)
Normalde oyunda Okyanus teması olunca bende de düşüyor. Ayrıca arka planda tarayıcının çalışmadığından emin olun. Animasyonun arttığı sahnelerde FPS düşüşü normaldir.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Arkadaşalr Ben League of Legedns oyununda 100 + fps alıyorum fakat bazı durumdalar 22 ye düşüyor fpsim aniden sonra geri çıkıyo düşerkende ekran titrer gibi oluyo Genelde Araştırdıgım kadarıyla Olan Herkes AMD ekran kartı kullanıyor sistemlerimi AMD r7 630 ekran kartım var Bilen biri allah için yardım etsin delircem

Biliyorum basit gelecek ama oyun içi ayarlardan fps sabitlemeyi kullanıyorsunuz değil mi ? Bir kontrol edin. Genelde ondan oluyor

Coeus17

Üye
12 May 2020
224
0
Kıbrıs
Sunuculardan kaynaklı ani FPS düşüşleri olabiliyor akşam saatlerinde özellikle onun dışında bilgisayarda arkaplanda çalışan program olmamasına özen gösterirsen bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
2
30
21
İstanbul
Ego1st iyi güncler öncelikle program çok iyimiş yeni öğrendim https://i.hizliresim.com/u7yz0X.png sonuçlarda bu bi bakıp neyim eksik söylermisn

Sistemin Leauge Of Legends için oldukça iyi.
iVHnIS.gif

Driverlar'ın güncel olmayabilir. https://www.gezginler.net/indir/slimdrivers.html
Programı kurup tarat bakalım
Oyuna sağ tıklayıp ekran kartı ile başlatma seçeneği var mı? Var ise onunla başlat.
Ekran kartının genellikle programı olur oyunu oraya tanıtın.
Laptop kullanıyor iseniz durum alt durum çubuğunda pil simgesine tıklayın, en iyi performans moduna alın.
XODnEI.png

Son olarak istersen FPS'ni sabitle 120 ye veya 60'a.

Son düzenleme:

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
4
905
ZYZZ
Merhaba. AMD driver kurup sürücüleri güncellerseniz ve Driver Booster kurup aynı şekilde güncelleme varsa yapın sonra da oyun modunu açın. Ve oyuna girdiğinizde fps iniz gayet iyi olacaktır. FPS inizi 80 fps e de sabitlemenizi öneririm eğer başlarken 100 ise.
İyi forumlar dilerim. Dediğim gibi bu sorunu bende yaşadım AMD ekran kartlarının genelinde var bu sorun galiba. Driver kurunca çözüldü sorun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.