League Of Legends Hesabıma Giremiyorum!!!

Scaries

Üye
24 Mar 2015
72
0
Arkadaşlar tuhaf bir sorun gelebilir size belkide yaşayan vardır belkide ilk defa duyacaksınızdır ama bilen filan varsa kesinlikle yardımlarınızı bekliyorum Platin1 hesabım var bugün saat 04.18 de oyundayken bugsplat oldu ve oyundan attı tekrar girmek istediğimde ''Geçersiz Kullanıcı Adı/Şifre kombinasyonu Lütfen Tekrar Dene'' uyarısı aldım defalarca denedim oyunu silip yeniden yükledim resmi siteden destek istedim teker tekerek tuşlara baka baka yavaşça yazdım olmuyor aynı hatayı verip duruyor kullanıcı adı ve şifre doğru olmasına rağmen giremiyorum hesabıma kayıt olurken kullandığım hesabın üzerine olan msn adresinide bilmiyorum ne yapacağım gittimi hesap

1453ht

Üye
5 Ocak 2016
241
0
Adana
oyuna güncelleme yapılmasıyla alakalı olduğunu sanmıyorum eğer sunucu kapayılsa sağ üst köşede Kapalı diyor ve açılmıyor daha önce 3-4 hafta önce bi bakım olmuştu ordan biliyrom
Hesabına giriş sorununa gelecek olursak Elimde 2 adet hile vardı LoL de kullanırsam nolur diye sorduğumda Hesabın silinir cevapını almıştım
Acaba oyun Bugsplat hatası verirken PC deki bişeyden şüphelenip Ban atmış olabilir mi ?

sociopath

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
590
0
Dostum aynısı bana oldu bende bi çıkıp girmiştim sonra ıd şifre yanlış demişti internet sitesine gir bak bakalım ordada aynı şeyleri diyecek mi derse o hesap gitti benimde aynı şejkilde gitmişti dostum alamamıştımda sonra öyle kalmıştı

Scaries

Üye
24 Mar 2015
72
0
oyuna güncelleme yapılmasıyla alakalı olduğunu sanmıyorum eğer sunucu kapayılsa sağ üst köşede Kapalı diyor ve açılmıyor daha önce 3-4 hafta önce bi bakım olmuştu ordan biliyrom
Hesabına giriş sorununa gelecek olursak Elimde 2 adet hile vardı LoL de kullanırsam nolur diye sorduğumda Hesabın silinir cevapını almıştım
Acaba oyun Bugsplat hatası verirken PC deki bişeyden şüphelenip Ban atmış olabilir mi ?

Ya birkaç ddos programı var ama lolle ilgili değil bugsplat oldu oyundan attı hala giremiyorum elmas1 hesap satın aldım mecburen gitti plat hesap üstelik şimdiye kadar 1 küfür bile etmemiştim hesapta ticket filan attım sorun çözülmedi

Vireless

Katılımcı Üye
28 Haz 2013
413
1
Arkadaşlar tuhaf bir sorun gelebilir size belkide yaşayan vardır belkide ilk defa duyacaksınızdır ama bilen filan varsa kesinlikle yardımlarınızı bekliyorum Platin1 hesabım var bugün saat 04.18 de oyundayken bugsplat oldu ve oyundan attı tekrar girmek istediğimde ''Geçersiz Kullanıcı Adı/Şifre kombinasyonu Lütfen Tekrar Dene'' uyarısı aldım defalarca denedim oyunu silip yeniden yükledim resmi siteden destek istedim teker tekerek tuşlara baka baka yavaşça yazdım olmuyor aynı hatayı verip duruyor kullanıcı adı ve şifre doğru olmasına rağmen giremiyorum hesabıma kayıt olurken kullandığım hesabın üzerine olan msn adresinide bilmiyorum ne yapacağım gittimi hesap

Mail adresini kontrol et, Anormal bir şey görürsen yazarsın burdan...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.