League of Legends IP Grabber varmı ?

SiyahParke

Yeni üye
14 May 2016
34
0
hocalarım bi kaç konu görmüştümde 2015 den kalma bozuk linkleri var googledan da araştırdım bulamadım acaba League of Legends IP Grabber varmı ? çok merak ediyorum rakibe ddos atmak için güzel olurdu aslında :RpS_thumbup:

SiyahParke

Yeni üye
14 May 2016
34
0
Kusura bakma da tr serveri işte senin gibi düşünenler, olanlar yüzünden böyle.
hiçbir alakası yok her oyun script, küfürleşme oluyor. ee peki nerde eşit oynama. Riot ban atıyor herkez eşit oynasın diye bizde ping,lag giriyor karşısı script kullanıyor. Peki nerde eşit oynama haa nerde ?

Nice zihniyet hocam rakibe ddos atayım ee attın oyun bu oyun zevk alacaksın sen bundan anarşi yapmayacaksın.

benim zevkimin seni ilgilendireceğini düşünmüyorum açıkcası

StarsScream

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
957
0
sudo su:~#
hiçbir alakası yok her oyun script, küfürleşme oluyor. ee peki nerde eşit oynama. Riot ban atıyor herkez eşit oynasın diye bizde ping,lag giriyor karşısı script kullanıyor. Peki nerde eşit oynama haa nerde ?

benim zevkimin seni ilgilendireceğini düşünmüyorum açıkcası

Asıl beni değil tüm herkesi ilgilendirir bu konu karşı koridorundaki kişi bende olabilirim veyahut forumdaki bir başkasıda olabilir ve sen DDoS atarak hakkın olmayan bişey yapacaksın oturduğun yerden bizde buna izin vereceğiz. Oldu... :)

Sh3rL0cking

Katılımcı Üye
27 Şub 2016
278
0
Kusura bakma da tr serveri işte senin gibi düşünenler, olanlar yüzünden böyle.

aynen kardeşim tr serveri bu gibiler yüzüne böyle bazen düşünüyorum şehit olsam böyleleri için mi şehit olucam sonra tekrardan diyorum kendi kendime ekmeğini çöpten çıkaran baba içinde şehit olmuş olucam diyorum. Bunu niye dedim bilmiyorum ama :trl

22 Mar 2015
93
0
</>
Kardeşim bende lol oynuyorum ama ikdefa senden duydum rakibin IP sini bulup ddos atma hani bu iyi bişey değil oyunun tüm zevkini kaçırıyor ama drophack denen birşey var o nu araştır ama tavsiye etmiyorum oyunun tadı kalmıyor bence yapma git eu da oyna orda ping falan hack falanda yok ama oyundan zevk al zaten dolusuyla kullanan var

SiyahParke

Yeni üye
14 May 2016
34
0
Kardeşim bende lol oynuyorum ama ikdefa senden duydum rakibin IP sini bulup ddos atma hani bu iyi bişey değil oyunun tüm zevkini kaçırıyor ama drophack denen birşey var o nu araştır ama tavsiye etmiyorum oyunun tadı kalmıyor bence yapma git eu da oyna orda ping falan hack falanda yok ama oyundan zevk al zaten dolusuyla kullanan var

ben oyunun zevk alma kısmıyla değilde lig kasma kısmıyla uğraşıyorum canım kardeşim. o yüzden bu konuyu açtım.

LockerLochart

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
864
0
Konya
Beyler afedersiniz ama burası hack forumu,arkadaş düzgünce sizden birşey istemiş siz burda senin yüzünden tr serveri böyle deyip 2 gün sonra oyun cracki isteyeceksiniz veya sql öğrenip onlarca kişiyi belki saatlere uğraştığı siteyi çalarak mağdur edeceksiniz ki o siteye 100-300 lira bile vermiş olabilir.
Oyunu crackli indirince Türkiyede oyun satılmadığı için oyunlara türkçe seslendirme gelmiyor altyazıda 3. parti kurumlar tarafından aylarca sonra yapılıyor.
Burası Hack Forumu,Misyonumuza dışında yada Milli değerlerimize karşı birşey yapılmadıkça üyelere böyle davranmayalım lütfen..

Bu arada IP Grapper vb. şeyler Riot tarafından fixlendi LOL çok iyi korunuyor bu gibi şeyler zor bulunuyor.

BY RUE

Yeni üye
13 May 2016
24
0
Dikkat

Hani hiç bir yetkili kardeşimiz bu konuyu çok takmamış niçin sırf üstünlük sağlamak için kavga ediyorsunuz zevk felanmı alıyorsunuz...

SiyahParke

Yeni üye
14 May 2016
34
0
ben onlarca söylememe rağmen siz bana hala zevk diyorsunuz neyse ben kendimi açıkladım. zevk yerine lig kasmaya oynuyorum. sizden ricam eğer bu konu hakkında birşey bilmiyorsanız lütfen "oyundan zevk al" yazmayı bırakın. Teşekkürler.

4 Tem 2015
217
0
bende dos programı var 1 kere denedim ama uzun bir süre değil 1 dakika bie sürmedi bi işe yaramaz zevki çıkmaz o oyunun dos atarak kazanmaktansa adam akıllı oynayıp kaybet daha zevkli olur :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.