League of Legends nasıl hile yazabilirim?

Networks

Üye
28 Nis 2020
134
0
League of Legends oyunu için kendi hilemi yazmak istiyorum. Hangi dili öğrenmeliyim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
62
Cevap: League of Legends Hile

C# ile kodlayamaz mıyım? ve öğrendikten sonra scripti nasıl kodlarım?

Ben zamanında wolfteam için visualBasic ile hile yazıyordum.. Yalnız o dili öğrenmen çok uzun zaman alıcak öyle 1,2 ayda hile yazamassın tabi hazır source dosyalarını bulup değişiklik yapmassan ki bunu öğrenmen bile aylarını alıcak , kolay gelsin şimdiden..

Networks

Üye
28 Nis 2020
134
0
Slyfer Atılan skillerden kaçan, vuruş menzilini gösteren küçük bir script yazmak istiyorum.

ve aynı zamanda anti-cheate de yakalanmasını istiyorum. Biliyorum çok zor ama neden olmasın ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
Script yazcam diyorsun yani.
C# ile bilmiyorum yazarmısın çünkü hiç denemedim, lol nasıl çalışıyor bunları öğrenmek lazım.
Memorydeki basit bir değeri değiştirmekse eğer c# ile yapılabilir.
Sen gene c++ öğren garantiye al işini.
Java ile yazıldığını da görmüştüm eskiden.
Scripti yazdın diyelim bunun birde bypassını yapmak lazım yoksa riot algılar banlar direk.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhaba, Networks Elbette imkansız değil lakin başlangıç için daha küçük balıkları seçmek hem motivasyon hemde öğrenme açısından daha iyi olacaktır. Başarılar dilerim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.