League Of Legends Otomatik Oyun Bulucu & Kabul Edici

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,405
Black Sheep
Yazılım / Proje İsmi
LoLLock

Github Sayfası

Yazılım Proje Hakkında Açıklamalar
Selam, python'u bitirmiştim ve bir süre ara vermiştim, şimdi tekrardan başladım. %80 bitti ve lol girerken kendime bir oto bot yapasım geldi. Çok gelişmiş bir şey değil, pyautogui kullanarak click attırarak yapılan bir bot. Kaliteli değil. Client ayarlarınızı benimki gibi yaparsanız çalışacaktır. Ben yaparken kore dilinde yaptım, eğer sizde çalışmazsa pyautogui kullanarak koordinatları alıp kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Client açıldıktan sonra her hangi bir yere oynatmayın, sürüklemeyin. Python ile yazılımı çalıştırın ve otomatik olarak bulsun. time.sleep() ayarlarını bütün bilgisayarları düşünerek yaptım, yavaş olanlar vesayre var diye. Kullanmak isteyen varsa kendine göre ayarlayabilir.

Ekran Görüntüleri / Video

Client & Ekran Ayarları

Ekran: 1920x1080
Client: 1280x720

16 Mar 2022
60
18
Yazılım / Proje İsmi
LoLLock

Github Sayfası

Yazılım Proje Hakkında Açıklamalar
Selam, python'u bitirmiştim ve bir süre ara vermiştim, şimdi tekrardan başladım. %80 bitti ve lol girerken kendime bir oto bot yapasım geldi. Çok gelişmiş bir şey değil, pyautogui kullanarak click attırarak yapılan bir bot. Kaliteli değil. Client ayarlarınızı benimki gibi yaparsanız çalışacaktır. Ben yaparken kore dilinde yaptım, eğer sizde çalışmazsa pyautogui kullanarak koordinatları alıp kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Client açıldıktan sonra her hangi bir yere oynatmayın, sürüklemeyin. Python ile yazılımı çalıştırın ve otomatik olarak bulsun. time.sleep() ayarlarını bütün bilgisayarları düşünerek yaptım, yavaş olanlar vesayre var diye. Kullanmak isteyen varsa kendine göre ayarlayabilir.

Ekran Görüntüleri / Video

Client & Ekran Ayarları

Ekran: 1920x1080
Client: 1280x720

ellerine sağlık hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.