League Of Legends Oynayamıyorum !!!

Scaries

Üye
24 Mar 2015
72
0
League Of Legends Oynayamıyorum Lütfen Yardım Edin

16GB RAM
4GB EKRAN KARTI
SUPERONLINE

1 GB lik dosyayı 18 dakikada indriyorum herşey hızlı tüm oyunları en iyi grafikte kasmadan oynayabiliyorum Max Payne3 En yüksek grafikte oynayabiliyorum kasmadan herşey hızlı ama League Of Legends açtıktan 30 dakika sonra pc patlama derecesine gelecek kadar ısınıp kapanıyor kendi kendine ve oyunda yarım kalıyor sinirlenyorum ağlicam neredeyse sinirden hep yarım kalıyor yardım edin oyunda sesler bile kapalı ayarlar en düşükte ve oyunda fps de düşük kasıyor anlamadım gitti

magmat

Yeni üye
12 Mar 2016
20
0
Onu kapatıp girmeyi denedinmi ? Veya bir şey LoL ile çakışıyor olabilir bir program + açılan lol ile.Daha varsa kapatıp girmeyi dene istersen.

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Bilmem Nekadar Yardımcı Olur Ama Fps yi Sabit 60 Yap Zaten Fazlası İşe Yaramaz Görüntüyüde Bulandırır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.