leauge of legends

merkurer

Yeni üye
3 Tem 2016
2
0
arkadaşlar benım lol hesabımda fazla kostum yoktu ben de skın hılesı kurıyım dedım ve kurdum ozel oyunda gayet guzel çalıstı ama normal oyunda da yapmayı denedım fakat oyun acılmadı ben de kapat ac yaptım baktım dıyor kı patch guncellemesı var (6.13) mecburen yaptı yaklaşık 230 küsür mb veriler indirdikten sonra oyuna bağlanmayı denedım faka ınternetınızde bır sorun hatası var dedı ben de kostum hılesınden dır dıye o programı kapattım ve oyuna bağlanabıldım fakat fps berbat düşmüştü yanı 60 70 fps alırken bırden 20 15 10 hatta 06 fps e kadar dustu ben de 3 gundur fps arttırmak ıcın araştırma yapıyorum ne yaptıysam olmadı artık yanı resmen çöp oynuyorum ve 20 fps.dedım bıde full ayarlarda oynıyım gene 20 fps şaşırdım düzeltemıyotum yardımlarınızı en kısa surede beklerım sımdıden teşekkurler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.