Lenovo IdeaPad 3 Ryzen 7 3700U 8GB RAM 512GB SSD Laptop

rifatdavulcu

Yeni üye
20 Haz 2020
37
0
Lenovo IdeaPad 3 Ryzen 7 3700U 8GB RAM 512GB SSD
Bu laptopu almayı düşünüyorum. Tavsiye, görüş, fikir, olumlu olumsuz yorum, cihazı kullanan kullanmayan herkesten yorum bekliyorum. Az para değil 6 milyar. Ters köşe olmayalım. Cihaz iş okul için kullanılacak nadir de olsa ETS 2 oynanır sadece yani ekran kartı aramıyorum.

noktalıvirgül

Deneyimli Moderatör
17 Kas 2020
924
2
513
Merhaba
İş için hangi alanda kullanılacak o da önemli tabi ama okul için özellikleri iyi. Sadece fan sesi ve ısınma sorunu olabiliyor diye biliyorum.
Eğer internetten sipariş verecekseniz öncesinde bir mağazadan canlı canlı görmenizi öneririm. Soğutucu ızgarası üst veya yanlardaysa iyi olur.
İyi forumlar

EYLL'

Uzman üye
17 May 2019
1,540
3
188
Hudut
8 gb ram güncel oyunlarda tam performans vermeyebilir. Onun dışında Gayet güzel bir sistem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.