Lenovo Ideapad L340 için SSD önerisi

Veli BLOD

Üye
13 Ocak 2019
170
6
Darende
Merhaba, benim bir laptopum var Lenovo Ideapad L340 i5 9300H. Ve içinde gelen SSD 256 GB yetmiyor artık bir SSD veya HDD takmak istiyorum. Hangisini almam gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

BİLGİSAYAR BU

Fugit|ive

Katılımcı Üye
2 Şub 2022
419
121
《Unknown》
Bilgisayarına iki kart yerleştirilebiliyorsa öyle yap 1 Tb kartda alabilirsin benim bilgisayarımda mesela 2 kart var birisi dolmuştu onu çıkarmıştım diğerini takmıştım bilgisayarda hızlandı baya

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
ben kendi laptobumda da kullanıyorum bi ssd aldım bunu dönüştürücü ile normal hardisk yerine taktım sonra o hardiskimide cd bölümü çıkarttım sonra hardiski içieri taktım sorunsuz kullanıyorum eğer detaylı bilgi istiyosan gerekli videoları gönderebilirim

Veli BLOD

Üye
13 Ocak 2019
170
6
Darende
ben kendi laptobumda da kullanıyorum bi ssd aldım bunu dönüştürücü ile normal hardisk yerine taktım sonra o hardiskimide cd bölümü çıkarttım sonra hardiski içieri taktım sorunsuz kullanıyorum eğer detaylı bilgi istiyosan gerekli videoları gönderebilirim
olur hocam ben araştırıyorum ssd takmak için laptop da ekstra bir kablo benzeri birşey gerekiyor direk ssd al tak olmuyormuş sanırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.