Lenovo P2 Garanti Sorunu

Pentago

Yeni üye
28 Mar 2019
35
0
Suriye
Merhabalar Arkadaşlar Dün Telefoncudan 2.el Lenovo p2 Aldım Sorunsuz Diye Ama Şebeke Ve Ekran Dokunmatik Sorunlu Çıktı Telefoncuda Bilmiyormuş (zaten tanıdık).
Şimdi bu telefoncu bana garantiye yollarım ben 3 5 güne getirtirim süresi 1 hafta zaten dedi. 2 3 telefoncu dediki büyük ihtimal değişim yapılır fakat sizede sormak istedim ona göre yollayacam. Göndersem ekran ve şebeke sorunu düzelir mi yoksa 0 değişim cihazı mı verirler sanırım parçası olmadığından 0 geliyormuş.

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Merhabalar Arkadaşlar Dün Telefoncudan 2.el Lenovo p2 Aldım Sorunsuz Diye Ama Şebeke Ve Ekran Dokunmatik Sorunlu Çıktı Telefoncuda Bilmiyormuş (zaten tanıdık).
Şimdi bu telefoncu bana garantiye yollarım ben 3 5 güne getirtirim süresi 1 hafta zaten dedi. 2 3 telefoncu dediki büyük ihtimal değişim yapılır fakat sizede sormak istedim ona göre yollayacam. Göndersem ekran ve şebeke sorunu düzelir mi yoksa 0 değişim cihazı mı verirler sanırım parçası olmadığından 0 geliyormuş.

Servisine gönderirsen yaparlar gönderir 1 hafta kalabilir Ekran Garantiyi Kapsamaz Şebeke Kapsar Ekran sizinle yaşadığınız bir sorun Şebeke İse telefondan kaynaklı ana karttan olan bir sorundur

Pentago

Yeni üye
28 Mar 2019
35
0
Suriye
Servisine gönderirsen yaparlar gönderir 1 hafta kalabilir Ekran Garantiyi Kapsamaz Şebeke Kapsar Ekran sizinle yaşadığınız bir sorun Şebeke İse telefondan kaynaklı ana karttan olan bir sorundur
Fakat Bu Benden Oluşan Bir Sorun Değil Kırık Çatlak Çizik Gibi Bir Durum Değil Firmanın Kendi Sorunundan Dolayı Dokunmatik Tutmuyor. Bu Nasıl Oluyor Garantiye Girmiyor Ya :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.