Lenovo Vibe x2 sebepsiz donuyor. Yardım edebilecek var mı ?

annassa

Üye
26 Tem 2010
78
0
Lenovo vibe x2 model telefon kullanıyorum. Telefonu ilk aldığımda içinde Turkcell rom vardı. İnternetten update dosyası buldum ve kurdum. Bir sıkıntısı olmadan uzun süre kullandım (4-5 ay kadar) ama nedense son birkaç kaftadır donuk donuk çalışmaya başladı. Ram kullanımına bakıyorum gayet düzgün. İki kez format attım telefona düzelmedi. Bugün tesadüfen şöyle bir şey keşfettim, telefonu uçak moduna aldığımda donuklama olayı baya azalıyor. İnternette sıfırdan yeni rom kurulumları var onlardan denemek istedim, anlatılanları yapınca bilgisayardan tepki alamadım ve yapamadım. Google play den iki antivirüs yükledim ve tarama yaptırdım, bir şey çıkmadı. Şu an telefonun ekran kilidini çizdikten sonra açılması 3 saniye kadar sürüyor ve telefonda sadece birkaç uygulama yüklü. Kasması için normalde bir sebep yok.

Sizce bu sorun nasıl çözülebilir ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.