Lenovo Vibe x2 Turkcell Rom Sorunu

annassa

Üye
26 Tem 2010
78
0
Arkadaşlar yakın zamanda Lenovo Vibe x2 modelli telefonu aldım internet üzerinden ve telefon Turkcell rom ile geldi. İyi hoş zaten hattım Turkcell de, bu telefona bu Turkcell rom yüzünden güncelleme gelmiyor. Millet 6.0 a geçmeye hazırlanırken ben hala 5.0 a geçemedim. En son kendim yükleyeyim dedim, internette düzgün bir stock rom bulamadım. Birkaç site paylaşmış, yorumlarda hep sıkıntı yaşanıldığını gördüm. Kamera açılmıyor, wifi takılıyor falan diye. Servise göndermek istemiyorum başka telefonum yok, bir ay telefonsuz kalmayalım.

Şimdi.. Bana bu rom u bulabilecek bir babayiğit var mı aranızda ? Telefon çift hatlı olan değil, sanırım eu rom diye geçen telefondan. Orjinal, sıkıntısız rom olması önemli. 5.0 güncellemesi düzgün çalışmazsa geriye dönebileyim. Telefonun kendi içindeki romu yedekleme imkanımız varsa o da olur, hatta daha güzel olur.

Siyaj

Katılımcı Üye
21 Eki 2015
680
0
Turkey
google yaz ordan dırek cıkıo google denemeden buraya yonlenmeyın bosa konu acmayalım pls

annassa

Üye
26 Tem 2010
78
0
google da aramayı elbette ki biliyorum. Ancak orada çıkan romların yorumlarını okuduğumda hatalı rom olduğunu görüyorum hep. Telefonu arızaya sokmak istemiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.