lenovo Y530 hk

22Ate

Üye
8 Ocak 2017
52
0
lenovo Y530 da sistem ile ilgili programlara tıklıyorum (mesela bilgisayara sağ tıklayıp özelliklere tıklıyorum) ve hemen açılıp kapanıyor bunun çözümü nedir acil yardımcı olursanız sevinirim .

Moderatör tarafında düzenlendi:
2 Tem 2016
100
0
HeroMaraş
bence bilgisayarında bir dosya eksikliği var e bilgisayarımıda kaldırıp yeniden yükleyemeyeceğine göre bi çaresine bakacağız ben sana şimdi bakıp bulacam kardeşim aramaya başladım bil :)

birde virüs ihtimalini öne çıkarmak isterim :/ maalesef virüs olabilir sizin tıkladıgınız komutu kapatma görevi yapan helede belli başlı noktalara ayarlıysa format atın temizinden derim ben size neyse iyi forumlar arıyorum çare bulabilirsem yazarım size

buldum hocam bir teşekkürü hakettiğimi umuyorum şimdi
çözüm: regediti çalıştır ardından HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shellex\ContextMenuHandler\
bununda ardından ContextMenuHandler klasörünün altındaki “New” klasörü hariç hepsini silin.
olmazsada sistem geri yüklemeyi deneyin bence ya da daha önceden söylediğim gibi format :) iyi forumlar kolay gelsin şimdiden

Moderatör tarafında düzenlendi:

22Ate

Üye
8 Ocak 2017
52
0
bence bilgisayarında bir dosya eksikliği var e bilgisayarımıda kaldırıp yeniden yükleyemeyeceğine göre bi çaresine bakacağız ben sana şimdi bakıp bulacam kardeşim aramaya başladım bil :)

birde virüs ihtimalini öne çıkarmak isterim :/ maalesef virüs olabilir sizin tıkladıgınız komutu kapatma görevi yapan helede belli başlı noktalara ayarlıysa format atın temizinden derim ben size neyse iyi forumlar arıyorum çare bulabilirsem yazarım size

buldum hocam bir teşekkürü hakettiğimi umuyorum şimdi
çözüm: regediti çalıştır ardından HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shellex\ContextMenuHandler\
bununda ardından ContextMenuHandler klasörünün altındaki “New” klasörü hariç hepsini silin.
olmazsada sistem geri yüklemeyi deneyin bence ya da daha önceden söylediğim gibi format :) iyi forumlar kolay gelsin şimdiden

Aradığın için sağol ama malesef işe yaramadı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.