leptap ım ''ağ kablosu takılı değil diyor''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

msdos1

Yeni üye
27 Ağu 2009
32
0
leptap ım ''ağ kablosu takılı değil diyor'' Ne yapmalıyım tamirciye gitmeden önce yapılacak bır şey var mı? ağ kablom, kesilikle sağlam ve çalışıyor. şu anda başka leptoptan aynı kablo ile bağlıyım ve çalısıyor.

msdos1

Yeni üye
27 Ağu 2009
32
0
nasıl kontrol ederim leptop fujıtsu sımens 7010S marka, XP SP3 kullanıyorum. Biraz bilgi veriri misin? ekran kartım intel sanırım.

Son düzenleme:

L!L!

Katılımcı Üye
31 Mar 2008
425
0
Eskişehir
Bilgisayarıma sağ tıkla aygıt yöneticisine gir yok ise denetim masasından aygıt yöneticisine gir en üstte ağ bağdaştırıcıları vardır tıkla alttaki senin ethernet kartın onun ismini alıp netten driverını arat yada bilgisayarını aldığın zaman sana bir driver cdsi vermişlerdir ondan yükleme yap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.