leptobum yavaşladı çok ağır

aopena

Katılımcı Üye
25 Eki 2008
358
0
arkadaşlar ram 3 gb yeni formatladım herşey yeni ısınma yok 64 bit home basic internette geizinirken baya yavaş çalışıyor video izlerken donmalar takılmalar böyle değil idi formatlamama rağmen neden bu ağırlık çok sinirimi bozdu tarayıcı değiştirdim gene aynı gene aynı

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
157
Bilgisayarınızın virüslerden temizliğinden eminseniz, HDD veya Ram arızalı olabilir. Ram verileri sağlıklı işleyemiyor olabilir veya HDD'de bozuk sektör alanları olabilir. Raminizi Memtest86, HDD'nizi HDD Tune ile windows ortamında veya HDD Regenarator ile başlangıçta boot ederek test edebilirsiniz.

aopena

Katılımcı Üye
25 Eki 2008
358
0
Bilgisayarınızın virüslerden temizliğinden eminseniz, HDD veya Ram arızalı olabilir. Ram verileri sağlıklı işleyemiyor olabilir veya HDD'de bozuk sektör alanları olabilir. Raminizi Memtest86, HDD'nizi HDD Tune ile windows ortamında veya HDD Regenarator ile başlangıçta boot ederek test edebilirsiniz.

bunu birazdaha açarmısın tam olarak nasıl yapmalıyım

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
arkadaşlar ram 3 gb yeni formatladım herşey yeni ısınma yok 64 bit home basic internette geizinirken baya yavaş çalışıyor video izlerken donmalar takılmalar böyle değil idi formatlamama rağmen neden bu ağırlık çok sinirimi bozdu tarayıcı değiştirdim gene aynı gene aynı

kardeşim yeni format attım ve hala bilgisayarım kasıyor diyorsan

1 ANART Sürücülerini yuklemelisin

yapmıs olduğun ACTİVATOR ANAKARTINLA Uyumlu deyıl ise

ANAKART Üzeğinde işletim sistemi Değiştirdiy isen Chipset işletim sistemine uygun yuklemelisin

aopena

Katılımcı Üye
25 Eki 2008
358
0
leptobun servisin verdiği win 7 dvd ile orjinal dvd ile format attım her zaman aynı yaptım ve yüklenemyen sürücü yok hangilerini yüklemem gerekiyor her zaman yüklediğim gibi yükledim yine.

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
sistem geri yukleme saffasına gir kardeşim allta etkılenen programları tarattır var

veya kaynak izliyeciyi aç ve donanımsaql bir sorunun varmı bir bak allta değerleri yazar % 100 performansa hata oranı belirler bunları bir d ene

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
başlat menüsüne kaynak izleyici yaz kardeşim karsına çıkar kendi halıne bırak tarasın işlemciyi ram hdd teker teker tarattırmalısın

unutma allta değerler yazar %100 performansada hata oranı

aopena

Katılımcı Üye
25 Eki 2008
358
0
programsız anlaışmaz mı mesela kaynak izleyiciden her şey program ile mi oluyor DVD siz çözemezmiyiz bunu pek fazla da kaynak izleyicide bir şey çıkmadı sanırım sistem ile alakalı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.