leptobun ekrankarıtın yükseltme yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x_sasa_X

Üye
29 Ocak 2009
125
0
arkadaşlar benm casper nırvana serisi leptobm var bunun rami 1.75 ekran kartı ise paylasımlı sis vga 256 yazıyor bunu yükseltmenn bir yöntemi yokmu gta oynarken kasıyor oynayamıyorum hdd den alıp ta ekran kartını yükseltme sansımız varmı biosta bulup yapamadım nasıl oluyor lütfen bilenler yazsıın :(

x_sasa_X

Üye
29 Ocak 2009
125
0
ya biride iaçtığım konulara bi yardım etsin bişi yazsın herkes ayrı şeyler peşinde bi adam gibi bişeye kmse yazmıyor işiniz gücünüz elalemin gizli özel şeylerini öğrenmek onlara kafanız calısıyo bi adam akıllı yardım istiyoruz yok anasını satim o bilgisyara nasl girilir bu bilgisayara nasıl girilir o nasl çalınır bu nasl çalınır bu ne ya

hacker/dj_can

Katılımcı Üye
ya biride iaçtığım konulara bi yardım etsin bişi yazsın herkes ayrı şeyler peşinde bi adam gibi bişeye kmse yazmıyor işiniz gücünüz elalemin gizli özel şeylerini öğrenmek onlara kafanız calısıyo bi adam akıllı yardım istiyoruz yok anasını satim o bilgisyara nasl girilir bu bilgisayara nasıl girilir o nasl çalınır bu nasl çalınır bu ne ya

tmm kardeşim sakin ol...benimde dün ve bugün görevli arkadaşlardan bazıları tepemi attırdı ama sabrımı korumaya çalışıyorm...sorununa gelince araştırır öğreniriz kardeşim...
icon12.gif

MrT-R4P

Üye
30 Ocak 2008
192
0
Laptop da ekran kartı yükseltme diye bi oLay yok.Zaten masaüstünde de yükselt diye birşey yok diye biliyorum.Yenisi aLıcaksın.Ram gibi yan yana 2 tane takamıyorsun ;) Benim bildiklerim bu kadar yanlışım varsa düzeltin...Kolay Gelsin...

zerolance

Katılımcı Üye
29 Haz 2009
520
0
Aksaray
Kardeşim sanırım var.Ama programlarla sadece görüntü amaçlı yükseltiyosun bunu biri yapmıştı ama nerde gördüğümü hatırlamıyorum.Peki benim pek bilgim yok ta bilen arkadaşlara soruyorum bu harddiskten alarak ramdan alarak artırma olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.