leptopumu bozmak istiyorum yardım

3 Mar 2012
111
0
Bursa
arkadaşlar bazı sebeplerden dolayı leptobumun donanımına zarar vermek istiyorum. 3 kere servise gitti, ne bir parça değişimi yaptılar nede başka bir şey. marka casper donanımını bozmak istiyorum teknik servisin anlamayacağı bir şekilde bunu nasıl gerçekleştirebilirim?

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Virüsler Servis Ve Garanti Dİşidir Farklı Yöntemler Tavsiye Ediniz. Voltaj Yüksekliği Garanti Kapsamina Girermi Girmezmi Bilmem Ama Bataryayi Çikarip 220 de 360 w veya düşürecek şekilde birşeyler yaparsa tamamen bozarsın ama dediğim gibi garantiye girerimi araştirmalısın ;)

3 Mar 2012
111
0
Bursa
Virüsler Servis Ve Garanti Dİşidir Farklı Yöntemler Tavsiye Ediniz. Voltaj Yüksekliği Garanti Kapsamina Girermi Girmezmi Bilmem Ama Bataryayi Çikarip 220 de 360 w veya düşürecek şekilde birşeyler yaparsa tamamen bozarsın ama dediğim gibi garantiye girerimi araştirmalısın ;)

pc casper 8 gb ram i5 işlemci 500 gb hdd bulunmaktadır. piyasadaki tüm oyunları programları kaldırıyor ama ağır işte hdd de bir sorun mevcut. ve ekran kartında, 3 kere gitti servise hiç bir şey yok diyerekten geri gönderdiler malesef.. ve artık bu benim sinirlerimi zıplatmaya başladı gına geldi.. ya işlemciyi yada ekran kartına yakmak gibi değilde aşırı zarar vermem gerekiyor.

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Elinizde garanti fişleri ve 3 defa garantiye gidip geldiğinie dair servisten aldığınız bir belge varsa ürünün değişimini ( yerine yeni ürün isteği) talebinde bulunabilirsiniz. Servisi arayın muhetemelen kabul etmyecekleridir, müşteri haklarına başvuracağnızı söyleyin . Tavırlarında yine bir değişiklil olmaz ise müşteri hizmetlerine başvurun ve ürünün değişim talebinin reddedildiği ve ürünün 3 kez teknik sebeblerden servise gittiğini içeren bir dilekçe yazın. Kısa sürede neticeye ulaşıcaktır.

3 Mar 2012
111
0
Bursa
Elinizde garanti fişleri ve 3 defa garantiye gidip geldiğinie dair servisten aldığınız bir belge varsa ürünün değişimini ( yerine yeni ürün isteği) talebinde bulunabilirsiniz. Servisi arayın muhetemelen kabul etmyecekleridir, müşteri haklarına başvuracağnızı söyleyin . Tavırlarında yine bir değişiklil olmaz ise müşteri hizmetlerine başvurun ve ürünün değişim talebinin reddedildiği ve ürünün 3 kez teknik sebeblerden servise gittiğini içeren bir dilekçe yazın. Kısa sürede neticeye ulaşıcaktır.

hepsi elimde mevcuttur ama nasıl bir yol güzargahı izleyeceğimi bilmiyorum aradım konuştum dediklerini öncedende söyledim ama hiç bir şey değişmedi. nasıl bu işi yapabilirim?

snakesand

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
348
0
Arkadaşım hard format atacaksın ama formatı yarıda keseceksin pc bidaha çalışmayacak bu olayı bi arkadaş yapmış ürün değişimi yapmışlar :D en kolay yol sana buyur

K!RP!

Katılımcı Üye
9 Ocak 2013
483
0
Ev ve dünya
arkadaşlar bazı sebeplerden dolayı leptobumun donanımına zarar vermek istiyorum. 3 kere servise gitti, ne bir parça değişimi yaptılar nede başka bir şey. marka casper donanımını bozmak istiyorum teknik servisin anlamayacağı bir şekilde bunu nasıl gerçekleştirebilirim?

1. Olarak Trojen ve virüsler konusuna gir orada çok sayıda istedğin türden virüsler var fakat sor en uygun olanı bilgisayarını çökertir :yaho1 :q :q :q :inv

2.Olarak iyi bir site buldum orada çoğu trojen ve virüslere yer verliyor bir arada sitenin adminiydim
sitenin ismi:devrimcihackerler - Hacker Menüsü bu siteden ek olarak bilgi edinebilrisin ama buranınkiler daha iyidir

;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.