Letgo ikinci el laptop

Serkanteksoy

Yeni üye
24 Nis 2019
6
0
ben letgodan ikinci el laptop aldim satici kisi benden parayi aldi ama sürekli oyaladi simdide telefonlarima cikmiyor , bu kisinin kimlik bilgileri hesap bilgileri ve facebook unun biliyorum, telefon numarasi da var, bu kisinin adresini nasil bulurum? lutfen yardimci olun :uzgun1

Moderatör tarafında düzenlendi:

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
450
'
Cevap: Lütfen yardimci olun

ben letgodan ikinci el laptop aldim satici kisi benden parayi aldi ama sürekli oyaladi simdide telefonlarima cikmiyor , bu kisinin kimlik bilgileri hesap bilgileri ve facebook unun biliyorum, telefon numarasi da var, bu kisinin adresini nasil bulurum? lutfen yardimci olun :uzgun1

Bu konuda Yasal bir süreç Başlatın Tavsiyem

parrhesia0

Katılımcı Üye
29 Ağu 2019
255
3
Letgodan yasal süreç başlatılıyor mu, bence ilgilenmezler, yasal süreç vs... çünkü letgo orasi. Ben güvenmiyorum letgoya daha hiç alışveriş yapmadım ordan

Reeves

Üye
29 Mar 2019
156
0

Letgo insanlara 2. el veya 0 ürünleri satmamız için işe yarayan bi program orada böyle şeyler genelde oluyor bilgilerini biliyorsanız en yakın karakola gidip şikayetçi olabilirsiniz ve kanıt olarakta elinizdeki mesajları ve parayı gönderdiğinize dair dekont'u gösterebilirsiniz.

26 Haz 2016
2,819
3
598
Anlamadığım bir nokta var. Parayı verip ürünü almadınız mı? Yoksa ürün ile ilgili bir sorun mu çıktı. ürünü almayıp parayı yolladıysanız bu aleyhinize bir durum. Çünkü letgo bu tür durumlar olmaması, yaşanmaması için sürekli uyarı yapıyor. Alışverişi yüz yüze yapın diye. Yine de siz yasal yollara başvurun. Yaşı küçükse ailesine ulaşmaya çalışın. Bu şekilde 1 şansınız olabilir...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.