LG C4 C - Security Error /6.0 Marshmallow

TrOwX

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
276
0
Trabzon/TR
LG G4 C - Security Error /6.0 Marshmallow

Merhaba Dün LG Telefonuma Kingroot Yükledim Root Attım Başarılı Oldu! Telefonumun Hafızası Çok Az Olduğundan Dolayı Bazı Kritik Olmadığını Düşündüğüm Uygulamaları Sildim Bir Anda Bir Google Uygulaması Servisi Sürekli Durduruldu Hatası Verdi Sonra Bir Anda Telefon Yeniden Başlatıldı Tekrar Açıldığında İse LG Logosu Altında Security Error Verip Cihazı Yeniden Başlatıyordu İnternetten Biraz Araştırdım (Yabancı Kaynaklar)
Sonra LG Mobile Support Tool Adlı Bir Program Buldum Telefonu Bilgisayarıma Bağlayıp Programı Çalıştırdım Her şeyi Yaptım Falan Ama Telefonda Bir Tepki Yok Hep Aynı Şey Security Error Ve Yeniden Başlatma Neyse Sonra Telefoncuya Götürdüm Yarın Gittim Sordum Yapabildin mi? Diye Yazılım Atmış Ama Olmamış Sonra Anakarat mı Ne Yanmış Dedi Parça Değişimi Yapacakmış 50TL'ye Sonra Kabul Etmedim Telefonun 2 Yıl Garantisi Var Şimdi Ben Bunu Servise Göndersem Cihaz Rootlu Olduğu İçin Kabul EtmeyeceklerNe Yapayım Bana Yol Gösterin :(

Son düzenleme:

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0

Ben anakartın yanmadığını düşünüyorum. Anakart yanmış olsaydı lg logosunu göremezdin bile. Aga senin yazılım atman lazım ki telefonu garantiyede versen aynısını yapacaklar. Sana tavsiyem tecrübesizsen veya tecrübrli bir tanıdığın yoksa telefonu garantiye vermen. Lg ye daha önce rootlu telefon verdiğim de oldu verenleride duydum. Sorun yok yani rahatça verebilirsin, zaten bi yazılım için ücret bile çıkaracaklarını sanmam zaten çıkarsalar bile sana haber verirler. Yani sen nolur ne olmaz yaomayi deneme bile, direkmen garantiye ver ;)
Haa ayrıca kingroot basit bir şey yani telefonu tamamen etkilemiş bişy değil. Kaldı ki senin telefon neden böyle yapıyor? Sistem bileşnine ait bişy silmiş olabilirsin vsvs hayırlısı bakalım ;)

TrOwX

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
276
0
Trabzon/TR
Ben anakartın yanmadığını düşünüyorum. Anakart yanmış olsaydı lg logosunu göremezdin bile. Aga senin yazılım atman lazım ki telefonu garantiyede versen aynısını yapacaklar. Sana tavsiyem tecrübesizsen veya tecrübrli bir tanıdığın yoksa telefonu garantiye vermen. Lg ye daha önce rootlu telefon verdiğim de oldu verenleride duydum. Sorun yok yani rahatça verebilirsin, zaten bi yazılım için ücret bile çıkaracaklarını sanmam zaten çıkarsalar bile sana haber verirler. Yani sen nolur ne olmaz yaomayi deneme bile, direkmen garantiye ver ;)
Haa ayrıca kingroot basit bir şey yani telefonu tamamen etkilemiş bişy değil. Kaldı ki senin telefon neden böyle yapıyor? Sistem bileşnine ait bişy silmiş olabilirsin vsvs hayırlısı bakalım ;)

Tamam Sağolun Hocam Servise Göndereceğim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.