Çözüldü Lg g3 4.4.2 KitKat Root Atma Nasıl Olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 Haz 2014
184
0
Düzce
merhaba arkadaşlar uzun süredir lg g3 4.4.2 kitkat root atmaya çalışıyorum bi bilgisi olan varsa ulaşabilirmi root olan yazılımını bulamadım bilen varsa yazarsa sevinirim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
16 Haz 2014
184
0
Düzce
Kingroot değil "Kingoroot" programı işe yarıyor. Ayrıca g3 stock olarak 6.0'a kadar destekliyor neden kitkatta kaldın ?

bu arada root atmayı başardım sayende kingoroot pc sürümü ile twrp yükledim ve xposed yükleyip imei yi attım şimdi imei gösteriyor ama bi sorun daha varmış baseband sorunu onu nasıl çözücem bi bilgin varmı çünkü twrp den flashlayıp denemediğim baseband kalmadı hiçbiri olmuyor :/

EDİT : Sorun çözüldü baseband unknow sorununu şu kaynaktan çözdüm yapamayanlar burdan yapsınlar yapamayan olursa mesajda atabilir. KAYNAK

Son düzenleme:

ghostblue

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,043
0
ütopya
bu arada root atmayı başardım sayende kingoroot pc sürümü ile twrp yükledim ve xposed yükleyip imei yi attım şimdi imei gösteriyor ama bi sorun daha varmış baseband sorunu onu nasıl çözücem bi bilgin varmı çünkü twrp den flashlayıp denemediğim baseband kalmadı hiçbiri olmuyor :/

EDİT : Sorun çözüldü baseband unknow sorununu şu kaynaktan çözdüm yapamayanlar burdan yapsınlar yapamayan olursa mesajda atabilir. KAYNAK

İşe yaradıysa ne mutlu. Bu arada rom atma vs işleriyle uğraşıyosan baştan TWRP backup kısmından (çıkan seçeneklerin hepsini işaretleyerek)sistem yedeğini alıp başka bir diskte sakla.Olur da tekrar imei kaybetme olayını yaşarsan hiç uğraşmadan TWRP'den tek tıkla geri yüklersin.

Son düzenleme:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.