LG P725 RooT Atma Acil Yardım

moskova15

Üye
4 Mar 2012
75
0
Merhaba Arkadaşlar . Benim LG optimus p725 (3d) telefonum var. Android sürümü 2.3.6 Clash Of Clans yükleyemiyorum bu yüzden root atmak istiyorum tehlikeyi biliyorum ama henüz yararlı bir konu bulamadım bana yardımcı olabilirmisiniz

26ismail26

Üye
16 Ağu 2012
59
0
Uyarı : Rootlama işlemleri risk taşımaktadır. Ayrıca bu işlemler sonrası telefonunuz garanti dışı kalır. Oluşabilecek her türlü sorundan kendiniz sorumlusunuz.

Gerekli Dosyalar :

SuperOneClick v2.3.3 : SuperOneClickv2.3.3-ShortFuse.rar

LG USB Sürücüleri v3.8.1 : LGUnitedMobileDriver_S4981MAN38AP22_ML_WHQL_Ver_3. 8.1.rar

Root İşlemleri Jelly Bean ve ICS :

1. Üstteki linkten SuperOneClick ve LG Usb Sürücülerini indirin.

2. Dosyaları rardan çıkarıp öncelikle USB sürücülerini yükleyin.

3. Telefonunuzdan Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama Ayarları bölümünden USB Hata Ayıklama'yı aktif edin ve telefonu USB Kablosu ile PC'ye bağlayın.

4. SuperOneClick Programını çalıştırın ve "Root" butonuna tıklayıp bekleyin. Rootlama işlemi tamamlanınca telefonunuz kapanıp açılacaktır ve işlem tamamlanacaktır.

Root İşlemleri Gingerbread :

1.Buradan root işlemi için kullanacağımız programı indirip rardan çıkarın.

2. Yine üstteki linklerden USB sürücülerini bulup yükleyin.

3. Telefonunuzdan Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama Ayarları bölümünden USB Hata Ayıklama'yı aktif edin ve telefonu USB Kablosu ile PC'ye bağlayın.

4. İlk adımda indirdiğiniz ve rardan çıkardığınız dosyanın klasörüne girip oradan "run.bat" dosyasını çalıştırın. İşlem bikaç dk sürebilir işlem tamamlandığında telefonunuz rootlanmış olacaktır.
Alıntıdır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.