lg telefon ve yazılım dan anlayanlar

dahak01

Katılımcı Üye
16 Tem 2014
275
0
ötüken
lg telefon ve yazılım dan anlayanlar yardım

iyi günler lg g3 32 gb gümrük malı telefonu androıd 4 den marshmallow a stock rom ile cıkardım cıhaz acıldıgında
1:kamera acılamıyor
2:ımeıl gozukuyor hattı goruyor ama şebeke yok
3:wifi acılıyor yazıyor ve takılı kalıyor hatalarıyla karsılaştım tekrardan bu kez lolıpop a ındırdım ama sonuc yıne aynı kıtkat kdz yukledıgımde ıse telefon sureklı reset atıyor kendıne
lütfen yardım edın

An9Qrv.png

adVJr4.png

5LZr1z.png

Son düzenleme:

Liebe55

Uzman üye
24 May 2016
1,659
0
39
Unmöglichkei
iyi günler lg g3 32 gb gümrük malı telefonu androıd 4 den marshmallow a stock rom ile cıkardım cıhaz acıldıgında
3:wifi acılıyor yazıyor ve takılı kalıyor hatalarıyla karsılaştım tekrardan bu kez lolıpop a ındırdım ama sonuc yıne aynı
lütfen yardım edın

An9Qrv.png

adVJr4.png

5LZr1z.png

1. sorunun rom ile alakalı.
2. hattı ve imeiyi görmesi şebekenin çekeceği anlamına gelmez. İmei kopyalanmış olabilir.
3. sorunun yine rom ile alakalı.

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
3:wifi acılıyor yazıyor ve takılı kalıyor hatalarıyla karsılaştım tekrardan bu kez lolıpop a ındırdım ama sonuc yıne aynı
lütfen yardım edın

An9Qrv.png

adVJr4.png

5LZr1z.png

Telefonuna gesture search uygulamasını indir kur. Ekrana telefon bilgileri yaz. Yani çiz. Eğer ekran açılırsa yapman gereken tek şey turn radyosu kapalıysa açacaksın. Bide kutucuk içinde lte gsm vcdma filan yazacak. Onlara tıklayıp only wcdma yada only gsm yada bu ikisini seçeceksin. Iş bundan ibaret. Başka yerlere dokunma. Çok dikkat et. Gizli bir menüdür. Tüm sorumluluk kullanıcıya aittir

dahak01

Katılımcı Üye
16 Tem 2014
275
0
ötüken
Telefonuna gesture search uygulamasını indir kur. Ekrana telefon bilgileri yaz. Yani çiz. Eğer ekran açılırsa yapman gereken tek şey turn radyosu kapalıysa açacaksın. Bide kutucuk içinde lte gsm vcdma filan yazacak. Onlara tıklayıp only wcdma yada only gsm yada bu ikisini seçeceksin. Iş bundan ibaret. Başka yerlere dokunma. Çok dikkat et. Gizli bir menüdür. Tüm sorumluluk kullanıcıya aittir
nasıl yanı bıraz detaylı anlatırsanız cok ıyı olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.