LG Webos Tv Apk Yükleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TigreaL

Yeni üye
11 Ara 2020
15
1
Selam Arkadaşlar, lg webos tv me nasıl apk uygulama yükleyebileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz mesela inat box yüklemek istiyorum ama market dışından yüklenebilir mi bilmiyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)

ayarsizfedai

Katılımcı Üye
17 Şub 2019
376
4
177
root@kali :~
LG Mağaza dışı uygulamaların kurulumu haricine izin vermediği için webOS kullanır. Apk yazılım yüklenemez. Ancak bahsettiğin platformu web tarayıcıdan kullanabilirsin.

B

Blkch

Ziyaretçi
Arkadaşlar neden özelden sadece birbirinize yardım ediyorsunuz, burası forum herkes bilgilenmeli

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
3
22
Kafkasya
Ben de aynı konudan muzdaribim arkadaşlar. Var mı bu işin bir yolu. Çözüme ulaşan oldu mu
Merhabalar,

Bahsettiğiniz televizyon modeli Smart TV olduğu için ne yazık ki Smart TV'lere APK tarzı uygulamalar yüklenemez. Çünkü; işletim sistmi farklı. Alternatifi bir çözüm olacağını da zannetmiyorum. Şu şekilde yapabilirsiniz; Mi Stick Android Box alıp, kullanabilirisiniz.

İyi Forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.