lGECEGEZENl İle Röportaj | DarkCAT

DarkCAT

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
260
0
Mars
Herkese merhaba beyler.ShuJaira ile yaptığım röportaj herkesin hoşuna gitmiş.Bende devamını getirmek istedim.Ve GECEGEZEN hocamla bir röportaj yaptım.Umarım beğenirsiniz.Ayrıca GECEGEZEN'e bana vakit ayırdığı için teşekkür ederim :)

Röportajlara eklenmesini istediğiniz soruları Özel mesajdan atabilirsiniz.

Öncellikle adınızı öğrenebilir miyiz ?
İsmimi soylemiyim , gizlilik acisindan.gizem yaratiyim biraz :)

Biraz kendinizden bahseder misiniz ?
Ben su asiri sosyal insanlar olur ya , onlardanim.Arkadaslarimla vakit geciririm hep.Geceleri yalniz kalirim sadece o derece :)

"GECEGEZEN"Nicki nerden aklınıza geldi ?
Nickim arkadaslarimin taktigi bir lakap , geceleri gezdigim icin oyle yapisti bana.

Tht ile nasıl ve kaç yılında tanıştınız ?
Tht ile 4 sene once tanistim.Ddos'a asiri ilgim var beni taniyanlar bilir.Ddos programlarina merak sarip foruma geldim ama cok uzun sure uyelik almadim :)

Tht'de ki hedefiniz nedir ?
Thtde oyle bir yetki hedefim yok.Ben fiili olarak hedef koyarim ve kendimle yarisirim.300 site hackledigim konuda 1 haftada bitiricem diye bir hedef koymustum ve cogu bir haftada bitti.Kendimle yarisanlardanim ben :)

Forumda örnek aldığınız isimler var mı ?
Forumda ornek aldigim isim demeyelimde gecmisten bugune cok takdir ettigim isimler var.Zorrokin , samurai gibi cok yetenekli yol arkadaslarimiz var.

Son olarak THT Hakkında Görüşleriniz ?
Tht hakkinda gorusumu sormussunuz.Acikcasi benim tht'de ne gordugum degil dunyanin THT ailesi uzerinde ne gordugu bana gore ki goruyorsunuz basinda , haberlerde , dunya capinda anketlerde adimiz en ust siralarda :) Yani insanlarin gorusu yetiyor bizi isimize odaklanmaya :)

Son düzenleme:

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Eline sağlık, keyifli bir röportaj olmuş : )

Kardeşlerimin en kısa zamanda aramıza dönmeleri dileği ile.

Saygılar
HABİR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.