Libretube Vs Newpipe Sponsorblock Hangisi Daha İyi

Grindelwald0

Yeni üye
31 Eki 2023
19
3
Libretube benim daha çok hoşuma gitti ama newpipe sponsorblock uygulamasını daha çok tavsiye ediyorlar ben pek Bi farklılık göremedim siz hangisini tercih edersiniz

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
LibreTube, NewPipe ve SponsorBlock, her biri farklı özelliklere ve kullanım senaryolarına sahip olan farklı açık kaynaklı yazılımlardır. Bu uygulamaların hangisinin "daha iyi" olduğu, kişisel tercihlere, ihtiyaçlara ve kullanım alışkanlıklarına bağlıdır. İşte her bir uygulamanın bazı özellikleri:
  1. LibreTube:
    • Amaç: Video platformlarına alternatif bir açık kaynak uygulama sunmak.
    • Öne Çıkan Özellikler: Kullanıcı gizliliğine önem verir, özelleştirilebilir arayüz, YouTube ve PeerTube desteği.
  2. NewPipe:
    • Amaç: Android cihazlarda YouTube videolarını izlemek için hafif ve özel bir alternatif sağlamak.
    • Öne Çıkan Özellikler: Reklamsız, YouTube Premium'a ihtiyaç duymadan video ve müzik indirme, arka planda çalma, açık kaynak.
  3. SponsorBlock:
    • Amaç: Video içeriklerindeki sponsorluk bölümlerini otomatik olarak atlamak.
    • Öne Çıkan Özellikler: Topluluk tabanlı, çeşitli video platformları ile uyumlu, reklamları atlamak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.