ligtv , d-smart macları bedava(yepyeni link tazelendi)

gogo_0

Yeni üye
6 Kas 2007
1
0
yha kardesler ben lınkı bulamıyom :D acılen lazım yha yardımcı olursanız seınırım

excelans21

Yeni üye
16 Ağu 2007
2
0
nasıl uyguluyoruz bu maç bilgilerini programa lütfen yardım şu helsinborg maçını izlemem lazım gs- gs

hakan128

Yeni üye
27 Eki 2007
4
0
kardeş ben programı indirdim logine tıklıyorum prgram açmaya çalışıyor ama açmıyor neden acaba böyle diyorr ve duruyor açma işlem ''CAN NOT ACCESS SOPCAST SERVİCE '' altta böyle yazıyor kardeş açılmıyor yani

twity_tw

Yeni üye
18 Ağu 2007
15
0
kardeş bi yanlışlık olmasın. prgmı kurdum çalıştırdım. ama login tuşuna basıp bekliyom. hiç bişi olmuyo ya.. login in diyo bekle bekle tık yok..

tuzbuz

Üye
6 Tem 2007
58
0
ya sopcast gercekten son 1 aydır kulalndıgım en ii program paylaşım icin teşekkur ederim arkadaşlar ..
fakat programı kullanamayan benim gibi bazı acemiler olabilir onlara kısa bir bilgi vermek istiyorum ...

tum formu okumadıgım icin bilmiyorum verilmişmidir fakat aklınızda bulunsun sopcast TVu player gibi programlardan mac takibi yapmak icin öncelikle yapmanız gereken ...

1 ag baglantılarından saga tıklayıp özlelliklere girin
2yerel ag baglantısının da saga tıklayıp özelliklere girin .

3internet iletişim kurallarını secip özlelliklere tıklayın .

aşagıdaki DNS kullanıcısını kulan kutucugunu aktif edin .
altdaki birincil dns yi 4.2.2.2
ikincil dns yi 4.2.2.1
yapıp tamam deyin bilgisayarı yeniden başlatın ...

bunu yapamam ben diyenler icinde int. de dns bulucu programlar var onlardan da faydalanılabilir ...
teşekkur ederim ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.