LimeWire DİKKAT!!!

lizozom45_

Katılımcı Üye
23 Şub 2008
474
2
yaşadığımı kim söyledi:)
ARKADAŞLAR BU KONUYU SADECE BİLGİLENDİRMEK AMAÇLI AÇTIM LİMEWİRE DA İNANILMAZ Bİ KARI TARAFTAN BİRİLERİN PCYE GİRME POTANSİYELİ VAR AMA BUNU ANLAMANIZIN Bİ YOLUNU BULDUM BELKİDE BİLİYODURSUNUZ KASPERSKY İNTERNET SECURİTY 7.0 YÜKLEYİP AYARLARDA ATEŞ DUVARINI EĞİTİM MODUNA GETİRİP LİMEWİREYİ AÇINCA NE KADAR SALDIRI GERÇEKLEŞTİĞİNİ ANLARSINIZ

SADECE BİLGİ VERMEK İSTEDİM 1 DK İÇİNDE YAKLAŞIK 15 DEFA BAĞLANILMAK İSTENDİDE PAYLAŞMAK İSTEDİM ;):diablo

K!cKeR*

Katılımcı Üye
7 Eyl 2007
676
5
C:\WINDOWS\s
sağolsaın kardeş siz bunu biliyormusunuz peki yeni klasör açtığınızda ad değiştiriken con yazın olmuyor bu microsoft un bir açığıdır

lizozom45_

Katılımcı Üye
23 Şub 2008
474
2
yaşadığımı kim söyledi:)
Allerin Dert görmesin biliodum ztn :)
Not: Tek bu degil ares bi şiir bimidr nedir ( Beer Share ) :)
Hepsi ayni adam takio troyu sallio paylaşima ..
keşke byle kolay olsa...Bi eleman kendi acikladi abi abuldum yere ftp tro. cakiyorum..
Sorun oluştu artik durdurular bu aralar ama yeni güvenlide aşicam didu Sanal tehlikeli tehlikeli cekin modem fişini oyun oynan yada music dinlen :D

valla bende farkında olmadan gördüm bağlantı üstüne bağlantı geldi neye uğradığımı şaşırdım arkadaşlar yorumlar için teşekkürler siz sağolun

InTİKaM1

Katılımcı Üye
2 Nis 2007
951
10
45
Bilgilendirme Icin Sagolasin

sağolsaın kardeş siz bunu biliyormusunuz peki yeni klasör açtığınızda ad değiştiriken con yazın olmuyor bu microsoft un bir açığıdır

Çünkü onlar windows'un "reserved word"leri.Yeni klasörün ismini verirken con.deneme veya con.isim diye yazdigin zaman da belirttiğiniz isimde bir dosya var zaten der...

con; Dos ve Windows isletim sistemi bir reserved word olusturmak zaman bu isimde bir klasor acabilirsiniz :

Baslat / Calistir / Cmd MS-Dos Komut Istemine Gecer

Kod:
[FONT=Lucida Console][COLOR=#4169e1]mkdir [/COLOR][/FONT][URL="file://.c:/con"][FONT=Lucida Console][COLOR=#4169e1]\\.\c:\con[/COLOR][/FONT][/URL]
yazarsaniz con folder'i acarsiniz. (c: istediginiz surucude yazabilirsiniz)

Bu folder'i silmek isterseniz de

Kod:
 [FONT=Lucida Console][COLOR=#4169e1]rmdir [/COLOR][/FONT][URL="file://.c:/con"][FONT=Lucida Console][COLOR=#4169e1]\\.\c:\con[/COLOR][/FONT][/URL]
yazarsiniz.

Diger Reserved Word'ler su sekildedir:
prn, aux, nul, com1, com2, com3, com4, com5, com6, com7, com8, com9, lpt1, lpt2, lpt3, lpt4, lpt5, lpt6, lpt7, lpt8, lpt9.

Kolay Gelsin

bariscan17

Katılımcı Üye
4 Eki 2007
934
1
paylaşım tababnı olunca tabiki talepler gelicek
dosya istem ağı
bu programda buyuk ihtimal tehdit olarak algılıyor

hackerTeam16

Yeni üye
5 Ağu 2008
37
0
İstanbul
en kolay IP ogrenme lımewıre bakın sanatcı yazıosunuz yha sıze muzık buluo o muzıgı sag tıklayım sunucu bul dıyın o muzık kımdeyse IP ustte yazıo ve o kısının muzıklerıne gırıo
repppp

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.