LimeWire Turbo 5.4.1 En son Sürüm Ve prosundan bile 4 kat daha hızlı indiriyoR

titan06

Üye
3 Eyl 2007
93
0
beş para etmezmşl vşrğf felan boş vedik yğkledikibirlere açtı bi müzüzik indirdik oda normal hızda nerede turboymuş hehe

ertesi gün bas bas birtürlü açılmıyor meret sildim yine yükledim yine açmadı bende komle sildim....

önerdiğiiniz iyi bir limevire varmı ?

efsane7171

Uzman üye
24 Eyl 2009
1,057
0
ordan
[sıze=3]
[sıze=4]dostum link temiz birşey yok ben yükledim avast ne virüsü var dedi sen bana yaz ben sana ne olduğunu söyliyeyim ben kaspersky internet security 8 kullanıyorum hiçbir şey bulmuyor kasperden daha iyi virüs programı varsa kellemi keserim
[/sıze][/sıze]
ben kaspersky ınternet securıty 10 kullanıyorum ve virüs buldu kesinlikle indirmeyin yüklemeyein

8 Tem 2009
113
0
arkadaslar bır hack sıtesındeyız ve azcık bılgısı olan varsa bılırkı saglam bır program ıle mp3lerın reısımlerın ıcıne trojen saklanabılır ve antivirus prgmlarıda bunları bulamaz bu manada bana limewireyi temiz diye savunmayın trojen ve virus yuvası olmakdan cıkdı trojen ve virus toplama kampına donustu :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.