Link Genarator Sitesi

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
Günlük 2Gb indirme sınırı var malesef :) ama iş görür :)

Önceden indirdiğiniz dosyları tek tıkla tekrardan indirebilirsiniz link kısaltma siteleriyle uğraşmanıza gerek yok sağlam site :)

Son düzenleme:

L!L!

Katılımcı Üye
31 Mar 2008
425
0
Eskişehir
Bende biraz çekindim başta ama torrentle uğraşmaya kalkınca dedim bu iş böle yürümez aldım premiumu kafam rahat :D

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
Dostum Hertürlü Çeviriyi Yapıyormu ?

Letibit Baglantısı Gİrince Bu Hata Çıkıyor ...

API Bağlantı Hatası: Görünüşe Göre Giriş Bilgileriniz API Login Aşamasında Gecersiz Kaldı Tütfen Tekrar Giriş Yapınız
(API sistemi Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır Bunu Göz Önüne Alarak Tekrar Giriş Yapın)

Sen Denermisin Bir ?

Avatartr-com-soz-parca-2.rar download for free on file share letitbit.net

Dün bndede bi sorun vardi yarn sabah 9.30 10'da linki atarm sana suam mobilim ve kafa iyi

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
Dostum Hertürlü Çeviriyi Yapıyormu ?

Letibit Baglantısı Gİrince Bu Hata Çıkıyor ...

API Bağlantı Hatası: Görünüşe Göre Giriş Bilgileriniz API Login Aşamasında Gecersiz Kaldı Tütfen Tekrar Giriş Yapınız
(API sistemi Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır Bunu Göz Önüne Alarak Tekrar Giriş Yapın)

Sen Denermisin Bir ?

Avatartr-com-soz-parca-2.rar download for free on file share letitbit.net

buyur hacım Hem Kısalt Hem Kazan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.