Link İle Hesap Çalma

hiimimmoral

Yeni üye
6 May 2020
5
0
Hatay
online bir oyun oynuyorum geçtiğimiz günlerde bi arkadaşım vardı oyun içinden bana bir link gönderdi girdim üye oldum tabi hiçbir şekilde bu bilgiler oyuna giriş bilgilerim değil bir dosya indirdim adam tam güvenlikli gmail hesabıma girip oyun için şifremi sıfırlamış bu nasıl mümkün olabilir şöyle birşeyde var ben o bilgisayardan daha önce hiç mail hesabımıda açmadım bilgi verebilecek varsa şimdiden teşekkürler edit: hesap soyuldu :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mechanics

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
413
0
Moon
Cevap: bu adam ne kullanmış olabilir?

dosyayı indirip açtığınızda bitmiş olay zaten yüksek ihtimalle rat veya keylogger tarzı virüs yemişsiniz bilgisayarı formatlasanız iyi edersiniz

hiimimmoral

Yeni üye
6 May 2020
5
0
Hatay
Cevap: bu adam ne kullanmış olabilir?

bilgisayarda daha önce benim mail hesabıma hiç girilmedi rat veya key olsa buna giriş yapması için daha önce girmiş olmam gerekmiyor mu ve mailime girerken güvenlik duvarı var sms geliyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.