link kısalt para kazan tarzı site.

Blackbeta

Yeni üye
9 Şub 2019
50
0
Adana
selam dostlar
adlinkfly yani link kısalt para kazan scripti kurdum zaten neler olduğunu biliyorsunuz. yalnız çok bir bilgiye sahip değilim bu script hakkinda bildiğiniz bilgileri kurulumu vesaire bana anlatabilecek arkadaşlar varmı gerekli kurulumu yaptım ama 1000 tıklanma başına gelecek parayı cpm oranını falan ayarlayamadım çok karışık bir sistemi var onu ekliyorsun bunu ekliyorsun acayip değişik bir script bu konuda yardımcı olabilecek bilgili arkadaşlar varmı ?

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
621
5
AZ,Lenkeran
selam dostlar
adlinkfly yani link kısalt para kazan scripti kurdum zaten neler olduğunu biliyorsunuz. yalnız çok bir bilgiye sahip değilim bu script hakkinda bildiğiniz bilgileri kurulumu vesaire bana anlatabilecek arkadaşlar varmı gerekli kurulumu yaptım ama 1000 tıklanma başına gelecek parayı cpm oranını falan ayarlayamadım çok karışık bir sistemi var onu ekliyorsun bunu ekliyorsun acayip değişik bir script bu konuda yardımcı olabilecek bilgili arkadaşlar varmı ?

Ben bileli galiba yer sağlayıcı site diye btk.gov.tr den izin almalısınız tabi eğer siteniz Türk dilinde ise

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.