Link.Tl Para Kasma

8 Ocak 2017
224
0
Kimse emeksiz kisayoldan para kazanamaz :) eger sen ugrasmazsan gokten paranin gelmesini hic bekleme link tl bc vc gibi reklam sirketlerinden 6 ayda fazla bir emek olmadan iki bin tl kazandim torrent sitesi veya baska bir site acabilirsin

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Dostum benim uğraşmak var birde uğraşmamak var bide üşenenler var hah ben o üşenenlerden olmasam sabah akşam link.tl ile uğraşsam zengindim emin olun fikir çok uğraşan yok. :D şöyle söyliyim 21. Yüzyıldayız ve Teknoloji ilerlediği için iş imkanları internet üzerinde ciddi olarak artış gösterdi veya daha çok bağımlı olmamızı sağladı kısa keserek demem oki bir sürü platform var Facebook, Youtube,Twitter, instagram benim sana önerdiğim facebookla kazanmak nasıl olacak şöyleki benim konumda sahte hesap açma vardı gerçekten işe yarıyordu onu dene sen birde sahte hesap açtıktan sonra grup aç işte şu okulun şu ifşası buyrun link.tl diye falan bir sürü fikir var faydalı olarak oyun uygulama isteyen kişilere link.tl üzerine göm ve paylaş heryere youtube'un her yerine linklerin bulunsun bunu bir virüs gibi düşün hatta virüs yayabilsek içinde link.tl olsa kazanabilirmiydi daha çok......??mesela Facebookta gruplar var tabi günümüzde abaza çok link.
Tlye şu videoları bas gitsin arşiv diyede heryere at veya sahte hesap aç grup kas günde 50-100 kişi veya 500 kişi eklemeye çalış link.tl uçar para içinde yüzersin neden sen yapmıyorsun dersende ben çok üşeniyorum inanki paylaş kazanda 82 tl var 100tl ulaşınca çekerdim de üşeniyorum bıktım uğraşmaktan gözlerim karardı artık :D

Son düzenleme:

Slayerr44

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
357
0
Bro ben 1 ay kadar basladim fake numarayla wp gruplarina giriyorum 3 5 gruba girdikten sonra zaten gruplara baska grup linkleri de atiyorlar öyle öyle baya 100 wp gruplarina katildim istesem daha fazla gruplarada katilabilirim ama herneyse link olarak sıfır birin bölümlerini yandesk diske kayfet tek tek bölümleri kısalt baya iyi tıklanıyorlar( suan birikmis 23 tlm var)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.