Link.TL Reklam Geçici [Site]

BlueQaptan

Üye
16 Mar 2017
75
0
Merhaba,
Link.tl sitesindeki linkleri kolayca geçmenizi sağlayan bir araç kodladım tamamen bana aittir başka yerden api vs kullanılmadan yapılmıştır.Bu işlem size kazanç sağlamaz.Yapmanız gereken linki yapıştırıp reklamı geç demeniz.Site : Tıkla. Not: Reklam amaçlı paylaşılmamıştır.

QeyFrQ

Katılımcı Üye
19 May 2018
634
0
.
Yararlı ama diğer link kısaltma servisleri icin varmı cutsouf.com gibi

IboCanReyis

Uzman üye
31 Ara 2015
1,438
0
Eline sağlı kardeşim .
Deseydin sana direk v3sc sitesinin scriptini atardım... copy paste yapmana gerek kalmazdı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.