Link.TL ve Blogger ile para kazanma

14 Şub 2016
56
0
[SIZE="4%100 PARA KAZANMA

Merhabalar bugün sizlere kendi para kazandığım taktiği anlatıcam 2 Haftada 30 TL Geliyor ve hiç zahmete girmiyorum . Şimdi Blogger sitesi açıyoruz ismini atıyorum bedavahesaplar2017 gibisinden bişey yapıyoruz. Blogger temalarından birisini yapın güzel gözükeni Sonra seo ayarlarını yapın sitenin araştırırsanız bir sürü bilgi mevcut Google amcada sonra diyelim ki Minecraft Premium Hesap Bedava ! Diye başlık açtık internetten rasgele hesaplar buluyoruz ve yazıyoruz tabi hiç biri çalışmıyordur muhtemelen ve hemen altına Link.tl Linkimizi şöyle ekliyoruz . Bu hesaplar çalışmıyor yeni çalışan hesaplar ! diye sonra zaten tıklıyorlar.

Şuan benim sitem Google Amcaya bedava minecraft premium yazdığınızda 1 sayfada çıkmakta. Sitede sadece 5 Yazı var siteyi ilk açtığımda yazdım ve 4-5 aydır siteme girmiyorum bile [/SIZE]
[SIZE="5 [URL="https://tik.lat/KDiU3"] LİNK[/URL]

[SIZE="2
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.