link.tl vs bc.vc

NightBirdX

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
289
0
Link.tl Mi ? Bc.vc Mi ?

millet link.tlde 2 tl var suan kendim kastim botla falan degil ama bazi kisiler link tl ödeme falan yapmiyor diyorlar bc.vc yemi geceyim kararsiz kaldim ayrintili bir sekilde yazarmisiniz ödemede sorunsuz olan varmi

Son düzenleme:

XxPaRaZiTxX

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
290
0
New Şehir
geçen konularda biri link.tl ödeme yapmiyor diye bisey paylasmisti ondan soruyoejm bide ben siteme flash eklentisi olarak kurcagimdan önemli ikiside kurabilirimde cok fazla reklam olur siteye giremezler

Kardeşim Ben bc.vc den memnunum Link tl bazen kendin yapsan bile bot sanıp ödeme yapmıyor kendin karar ver

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=P6NA-Tf1No8[/ame]

NightBirdX

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
289
0
Moderatör tarafında düzenlendi:
8 Eyl 2016
189
0
kardeşim link.tl sitesi açık açık hertürlü bot serbest diye sitede duyuru yapıyor ve tanıdığım birkaç arkadaş reklam engellemeden bot yapıyor kendi kazanmasına rağmen 1 hafta sonra bütün kazançları siliyor yani anlayacağın milletle dalga geçiyor onun için kullanma derim.

eğer link kısaltma servisi kullanmak istiyorsan trlink.in kullan ben onu kullanıyorum ve verdiği para link.tl nin 2 katı istersen ikisindede üyelik aç ve cmp oranlarına bak link.tl de 15 tl falan ama trlink te 20- 30 tl arası. sitenin tek sıkıntısı bazen girmiyor . girmediği zaman vpn kullan o zaman giriyor. nerden bulayım vpn falan uğraşamam dersen de opera tarayıcının pc versiyonunda vpn özelliği var ve baya hızlı onu kullan derim.

iyi forumlar.

edit : ilk kayıtta cmp 0 tl falan görünür 3-5 trafik gönder düzelir.

Son düzenleme:

NightBirdX

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
289
0
kardeşim link.tl sitesi açık açık hertürlü bot serbest diye sitede duyuru yapıyor ve tanıdığım birkaç arkadaş reklam engellemeden bot yapıyor kendi kazanmasına rağmen 1 hafta sonra bütün kazançları siliyor yani anlayacağın milletle dalga geçiyor onun için kullanma derim.

eğer link kısaltma servisi kullanmak istiyorsan trlink.in kullan ben onu kullanıyorum ve verdiği para link.tl nin 2 katı istersen ikisindede üyelik aç ve cmp oranlarına bak link.tl de 15 tl falan ama trlink te 20- 30 tl arası. sitenin tek sıkıntısı bazen girmiyor . girmediği zaman vpn kullan o zaman giriyor. nerden bulayım vpn falan uğraşamam dersen de opera tarayıcının pc versiyonunda vpn özelliği var ve baya hızlı onu kullan derim.

iyi forumlar.

edit : ilk kayıtta cmp 0 tl falan görünür 3-5 trafik gönder düzelir.
benim instagram sifresiz beğeni sitem var ona kullancam link.tl den flash eklenti ekletim 3 tl oldu suana kadar bc.vc de yeni olarak site açılıs scriptini indirdim bilirmisin bilmem tr.link de böyle site icin eklenti varmı vpn önermissinde :) pc de hideman psiphon eklenti olarakda 3 adet vpnn var

not:cümlede bozuklujlar var

8 Eyl 2016
189
0
benim instagram sifresiz beğeni sitem var ona kullancam link.tl den flash eklenti ekletim 3 tl oldu suana kadar bc.vc de yeni olarak site açılıs scriptini indirdim bilirmisin bilmem tr.link de böyle site icin eklenti varmı vpn önermissinde :) pc de hideman psiphon eklenti olarakda 3 adet vpnn var

not:cümlede bozuklujlar var

o yok galiba hocam ama link kısaltmak istiyorsan trlink.in bence.

birde kurulum başı kazanç var kurulum başı 40 kuruş veriyor.
işine yararmı bilmem ama güzel kazanç veriyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.