Link üzerinden telefon nasıl hacklenir?

Ehrimenn

Yeni üye
10 Nis 2021
14
1
merhaba arkadaşlar. hedef kişinin linke tıkladığı anda telefonunu ele geçirebileceğim bir şey arıyorum. kali linux kullanıyorum. bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlarımız var mı? şimdiden teşekkürler.

darkswan

Katılımcı Üye
19 Haz 2021
254
139
KARS
bi linkle telefon hacklemeyı bılmıyorum öyle bi şeyin olduğunuda tahmın etmıyorum apk dosya yapıp içine keyloger gibi zararlı yazılımlar yükleyip karşı tarafa bunu yükletip açtırdığında ancak hackleyebilirsin yani en azından benim bildiğim bu yöntem var

Zody4Q

Üye
13 Ara 2020
145
42
Böyle durumlarda Android için geliştirilmiş ve bilgisayar virüsünden farklı olarak trojanlar bulunmaktadır,eğer bu işlemi yapmak istiyorsanız internette genel bir araştırma yapmanız gerekmektedir.Bahsettiğim trojanlar genel olarak linke tıklayarak cihaza sızma olarak değil de,cihaza 3. parti yazılım yükleme şeklindedir.Sadece link kullanarak telefona sızmak mümkün müdür bilmiyorum.Ayrı olarak İos cihazlara sızmak android cihazlara sızmaktan daha zor.Zevk için yapacağınız bir şey ise yapmamanızı öneririm.

sfarows

Üye
15 Tem 2021
114
29
Böyle bir zafiyet var ama ilk önce tarayıcı açığını bulacaksın , aynen PEGASUS casus yazılım gibi açık hedefliyor ve karşı taraf tıklayara gidiyor , böylelikle sayın üye eğer cihaza indirtmeyi başarırsa sonuca zafiyet aramadan ulaşırsın , ama böyle linke tıklayarak ulaşmak istersen (mecbur zafiyet bulacaksın )

DawnDusk

Yeni üye
25 Mar 2021
44
26
Türkiye
merhaba arkadaşlar. hedef kişinin linke tıkladığı anda telefonunu ele geçirebileceğim bir şey arıyorum. kali linux kullanıyorum. bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlarımız var mı? şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar. hedef kişinin linke tıkladığı anda telefonunu ele geçirebileceğim bir şey arıyorum. kali linux kullanıyorum. bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlarımız var mı? şimdiden teşekkürler.
dostum zaten kali linux kullaniyorsun bu konuda kendini gelistir derim trojan hazirlayacagin toollarda apklara yonelik virusler yapabilirsin. oltalama ve sosyal muhendislik ile de istedigin telefonu hacklersin. fakat illegale girme derim :) :)

cgdemctnr

Yeni üye
12 Haz 2023
6
1
bi linkle telefon hacklemeyı bılmıyorum öyle bi şeyin olduğunuda tahmın etmıyorum apk dosya yapıp içine keyloger gibi zararlı yazılımlar yükleyip karşı tarafa bunu yükletip açtırdığında ancak hackleyebilirsin yani en azından benim bildiğim bu yöntem var

Bende aynı şeyi istiyorum hedefi hacklemek bilen biri lutfeennn nasıl yapıldığını dosyayı nerden bulacağımı soylebilirmi lutfeeen yardimmm 😄

ANKA1034

Katılımcı Üye
26 Haz 2020
304
51
Bende aynı şeyi istiyorum hedefi hacklemek bilen biri lutfeennn nasıl yapıldığını dosyayı nerden bulacağımı soylebilirmi lutfeeen yardimmm 😄
Dostum araştırma yapmak çok zor değil aslında Google amcamızı açıp soruyorsun bu kadar basit. Daha hızlı bir çözüm istiyosan ChatGPT'lere bi göz gezdir veya THT'de trojanlar ile ilgili açılmış konulara bakabilirsin. Kolay gelsin.

cgdemctnr

Yeni üye
12 Haz 2023
6
1
Dostum araştırma yapmak çok zor değil aslında Google amcamızı açıp soruyorsun bu kadar basit. Daha hızlı bir çözüm istiyosan ChatGPT'lere bi göz gezdir veya THT'de trojanlar ile ilgili açılmış konulara bakabilirsin. Kolay gelsin.
Günlerdir araştırıyorum zaten indirme bulamıyorum güvenilir olan bazı konularda bilgim var nasıl icrata geçireceğim hakkında bilgim yok o nedenle bilen yardımcı olmak isteyen bir arkadaştan yardım istedim teşekkür ederim dediğin yerlere de bakicam

ANKA1034

Katılımcı Üye
26 Haz 2020
304
51
Günlerdir araştırıyorum zaten indirme bulamıyorum güvenilir olan bazı konularda bilgim var nasıl icrata geçireceğim hakkında bilgim yok o nedenle bilen yardımcı olmak isteyen bir arkadaştan yardım istedim teşekkür ederim dediğin yerlere de bakicam
Github'da bir kaç tane RAT vardı sanırım. Açık kaynak kodlu olduğu için kodu inceleyip, herhangi zararlı bir yazılımın olup olmadığını inceleyip indirip indirmemene karar verebilirsin. Github gibi başka siteler varsa onları da inceleyebilirsin şuan aklıma gelmiyor. İcraat konusuna da gelirsek sosyal mühendislik konularına bakman işine yarayacak diye ümit ediyorum. İnşallah yapabilirsin istediğini. Başka herhangi bir sorun varsa sor lütfen.

20 Ocak 2019
185
32
Aşağıdaki link işinize yarayacaktır. Farklı ağdaki kişiler için IP adresinizi veya onun yerine ngrok'u kullanabilirsiniz

Yasadışı kullandığında T.C.K.da cezası olduğunu unutmayınız.

cgdemctnr

Yeni üye
12 Haz 2023
6
1
Github'da bir kaç tane RAT vardı sanırım. Açık kaynak kodlu olduğu için kodu inceleyip, herhangi zararlı bir yazılımın olup olmadığını inceleyip indirip indirmemene karar verebilirsin. Github gibi başka siteler varsa onları da inceleyebilirsin şuan aklıma gelmiyor. İcraat konusuna da gelirsek sosyal mühendislik konularına bakman işine yarayacak diye ümit ediyorum. İnşallah yapabilirsin istediğini. Başka herhangi bir sorun varsa sor lütfen.
Sosyal mühendislik dediğin konular burda varmı yoksa Google a başka şekilde yazıp mi aratiyoruz ben PC den değil Android'den yapicagim için çok anlayamadım burda bazı kişiler anlatmış çok güzel bazı yerlerini anlayamadım bilmediğim için çözmeye çalışıyorum gece gündüz 😄 bakalım inşallah yapabilirim hem yıllardır hacker hevesim var kafada alıyor ama eğiten olmayınca tek başına zor oluyor 😄 teşekkür ederim ilginden dolayı

cgdemctnr

Yeni üye
12 Haz 2023
6
1
Aşağıdaki link işinize yarayacaktır. Farklı ağdaki kişiler için IP adresinizi veya onun yerine ngrok'u kullanabilirsiniz

Yasadışı kullandığında T.C.K.da cezası olduğunu unutmayınız.
Benim istediğim başka ağlar değilde bir iki kişinin telefonunu ele geçirmek tamamen herşeyiyle çünkü canım çok yandı sadece onlarında yansın istiyorum öyle çok bı bilgimde yok ordan burdan baka baka çözmeye çalışıyorum bu tarz şeylere aşırı ilgim var öğrenmeyi seviyorum teşekkür ederim bakicam dediğin yerede 😊

ANKA1034

Katılımcı Üye
26 Haz 2020
304
51
Sosyal mühendislik dediğin konular burda varmı yoksa Google a başka şekilde yazıp mi aratiyoruz ben PC den değil Android'den yapicagim için çok anlayamadım burda bazı kişiler anlatmış çok güzel bazı yerlerini anlayamadım bilmediğim için çözmeye çalışıyorum gece gündüz 😄 bakalım inşallah yapabilirim hem yıllardır hacker hevesim var kafada alıyor ama eğiten olmayınca tek başına zor oluyor 😄 teşekkür ederim ilginden dolayı
Evet bu forumda da sosyal mühendislik ile ilgili konular var fazlasıyla emin ol birşeyler öğrenebilirsin. Artı olarak android telefonlar içinde eminim vardır Github'ta sadece biraz araştırma yapman gerekiyor bulucağından eminim. Nasıl kullanıldığı zaten README.md dosyalarında yazıyor toolların o yüzden çok sıkıntı çekeceğini sanmıyorum. Yine bir sorun yaşadığında forumda konu açıp takıldığın yerleri yazdığında sana yardımcı olacaklardır.

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
985
624

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.