Linkedin Çalışanlarına Yıpranmışlık İzni Verdi

S_w_o_R_d

Basın&Medya Ekibi
17 Eki 2020
1,756
35
Neptün
Linkedin Çalışanlarına Yıpranmışlık İzni Verdi!

Kişiler hakkında profosyonel bilgi almamızı sağlayan sosyal ağ platformu Linkedin, çalışanlarına yıpranmışlık izni verdi. Bununla birlikte verdiği bu izinde Linkedin, çalışanlarının deşarj olmalarını hedefliyor.

31ICV1.jpg


LinkedIn'in yaptığı açıklamada ise çalışanlarının çok küçük bir kısmının önümüzdeki hafta çalışmaya devam edeceğini ancak onlarında sonradan izin alabileceklerini ifade etti.

LZKVYs.jpg


5 Nisan'da verilecek olan bu izin, yaklaşık 16 Bin çalışana verilecekken, söz konusu şirket tarafından bu izin, "Restup" olarak adlandırıldı. Bununla birlikte bu konuyla alakalı LinkedIn Genel Müdürü Teuila Hanso

Tüm şirketin aynı anda mola vermesiyle ilgili büyülü bir şey var. En iyi yanı, izinden dönünce cevaplanmamış dahili e-postalar yığını olmayacak!​

ifadelerini kullandı. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı konunun altına bekliyorum.

QkfGBD.png


 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.