linset 192.168.1.1 adresine yönlendirmiyor?

61hack

Uzman üye
24 Eki 2014
1,097
0
Bize Her Yer
wifislax linsette modeme denedigimde 192.168.1.1 adresine yönlendirmiyor kendi modemindede denediğimde yönlendirmiyordu ancak ben oraya girince şifre ekranı geliyordu.Ama kurbanlar her zaman buraya girmedigi için şifre gelmiyor. Çözümünü bilenler bi el atsın.

CrossfiederTR

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
922
0
Hocam konu basit klasik lan ağı kurulurken bu statik ıp kullanılır bu modem kurulumunda kablolu yapılırsa manüel olarak alınabilir fakat kablosuz kurulumda sunucu kendi verir düzeltmek istersen D.masası-ağ kısmından düzeltebilirsin

61hack

Uzman üye
24 Eki 2014
1,097
0
Bize Her Yer
Dostum başlat menüsü>çalıştır>cmd>ipconfig sonra in aşşağılara orda 192.168.1.2 görüceksin büyük ihtimal odur

Hocam konu basit klasik lan ağı kurulurken bu statik ıp kullanılır bu modem kurulumunda kablolu yapılırsa manüel olarak alınabilir fakat kablosuz kurulumda sunucu kendi verir düzeltmek istersen D.masası-ağ kısmından düzeltebilirsin

çok yanlış anlamışsınız ben windows ta nasıl yapacaz demedim wifislax da linset ile wifi kırarken yönlendirmiyor dedim wifislax da ne cmd var nede d.ması

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.