Linset mi Fluxion mu ?

zzJOKERzz

Uzman üye
27 Mar 2016
1,411
0
İstanbul
Beyler hangisi kalitelidir acaba ? hangisini önerirsiniz birde kullanımı tam olarak bilen varmı seçerken hangi seçenekleri seçiyoruz ? Birde sorum şu ben fake ağı oluşturdugum zaman ağdakileri atıyor acaba direkt olarak ağdan attıktan sonra fake ağa bağlama falan yokmu ? Çünkü baya bekliyorum bağlanan eden yok wifi hemen yanda ?

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
Beyler hangisi kalitelidir acaba ? hangisini önerirsiniz birde kullanımı tam olarak bilen varmı seçerken hangi seçenekleri seçiyoruz ? Birde sorum şu ben fake ağı oluşturdugum zaman ağdakileri atıyor acaba direkt olarak ağdan attıktan sonra fake ağa bağlama falan yokmu ? Çünkü baya bekliyorum bağlanan eden yok wifi hemen yanda ?

İkisi arasında pek fark yok ikiside temelde aynı şekilde çalışıyor. Detaylı anlatım için forumdaki konulardan yararlanabilirsin bunun üzerine bir çok konu mevcut. Fake ağ oluşturduğunda otomatik olarak diğer ağa bağlanmalarını sağlayamazsın orada biraz beklemen gerekecek, oluşturduğun arayüzün inandırıcılığı açısından üzerinde oynama yapabilirsin güncel arayüz indexlerinden kullanabilirsin linset veye fluxion config dosyalarını güncelleyerek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.