GNU/Linux Linux de wireless adaptor sorunu.

V1RUS

Üye
20 Ağu 2016
52
1
Merhaba arkadaslar, Udemy den ethical hacker from scratch kursunu aldim ve baya ilerliyorum. Simdiki sorunum ise wireless adaptoru taktigim da apt-get update komudunu kullandiktan sonra ifconfig yazdigim halde adaptorun baglanmis olduguna dair hicbirsey gozukmuyor. Bunu nasil duzeltebilirim, dersten cevap almaya calisiyorum ama dogru duzgun yardim edenler de yok hep uzatiyorlar, bildigim komutlari yapip yapmadigimi sorup uzatiyorlar ancak.

Yeni kesfettim bayadir girmiyorum foruma, ayni bu sekilde sorumu baska yerde gorurseniz kusuruma bakmayin. THT yardim merkezine tekrardan sormak istedim buradan daha cok yardim alabilecegim søylendi. Saygilarla V1RUS.

V1RUS

Üye
20 Ağu 2016
52
1
aygıtı tanıyormu ona baktınmı ayrıca depo güncellemesi yaptınmı?

https://youtu.be/2xHSn3QxVWw bu videoyu da izle bir de hata verirse ss alıp at ki daha iyi yardımı olalım

Aynen aygiti taniyor ve normal ifconfig komutunu kullandigim da tanindigini gostermiyor.
Ss lerini cektim ama nasil ekliyecegimi bilmiyorum, grafikk ekleme tusunda sadece URL istiyor internet uzerinde ama ben tum resimleri kendi bilgisayarima kaydetmistim. Buna da yardim ederseniz sevinirim. V1RUS

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Aynen aygiti taniyor ve normal ifconfig komutunu kullandigim da tanindigini gostermiyor.
Ss lerini cektim ama nasil ekliyecegimi bilmiyorum, grafikk ekleme tusunda sadece URL istiyor internet uzerinde ama ben tum resimleri kendi bilgisayarima kaydetmistim. Buna da yardim ederseniz sevinirim. V1RUS

Resimleri hızlı resim yükle sitesine yükleyip linklerini kopyalayıp forumda
Kod:
[IMG] [/IMG]
kodları arasına yapıştırabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.