Linux hatası

Beyazid01

Yeni üye
10 Ara 2017
35
0
Arkadaşlar ben linux'ü sanal makina olarak kurmaya çalıştım ayarlarını tamamladım yüklemeleri tamamlandı kurulum tamamlandıktan sonra giriş ekranına gelmesi lazım ama gelmiyor sıyah ekeran kalıyor altire işareti gidip geliyor fakat bir şey olmuyor 20 30 dk da bekledim ama olmadı yardımcı olailcek biri varmı bilgisayar bilgileri aşağıda

WİN 8.1 AMA CRACK WİNDOWS XP DEN WİN 7 YE WİN 7 DEN 8.1 E ATIM CRACK OLARAK CRACKİNİ YAPTIM
İNTEL KORE 2 DUO CPU
64 BİT SİSTEM TÜRÜ
4GB RAM
YARDIMCI OLABİLCEK ARKADAŞLAR VARSA ŞİMDİDEN TEŞŞEKÜR EDERİM

Çakma Madara'

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
350
0
iso'da problem olmadığını düşünüyor isek, sanal makine kurulumunu VMWare ile deneyip, VMWare tools özelliğini indirdikten sonra bu hatanın çözülmüş olması gerekir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.