Linux İçin Wifi Adaptör Tavsiyesi

Kalasp3

Yeni üye
31 Ağu 2021
3
0
17
Oncelikle Selamlar Ben Bu Hacking Islerinde Yeniyim Bana Ucuz Fiyatlı Kali Linux Uyumlu Wifi Adaptör Önerebilirmisiniz?
Monitor mode.
Packet injection. Bunlari Desteklesin Fiyat Maksimum 500 tl ,
Simdiden Herkese Tesekkürler

'Mergen

Hunter
27 Kas 2022
258
191
Bu belirtmiş olduğunuz ürünler ile sadece monitör modda tarama yapabilirsiniz. Daha önce açmış olduğum konudan faydalanabilirsin.

lexymonarch

Yeni üye
14 Ara 2022
42
10

Luci01881

Moderasyon Ekibi Çaylak
15 Mar 2022
275
192
piheycpi
Oncelikle Selamlar Ben Bu Hacking Islerinde Yeniyim Bana Ucuz Fiyatlı Kali Linux Uyumlu Wifi Adaptör Önerebilirmisiniz?
Monitor mode.
Knk bilgisayar yada laptop wifi adapter varsa almana gerek yok virtual boxta köprü bağdaştırıcısı ayarla ağ'dan olur.

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,843
919
Monitor mode.

O fiyata, TP Link TL-WN722n ''V1'' sürümünü öneririm. İşini görecektir.

V1 sürümü olmasına dikkat et, V2 ve V3 sürümleri montitor mod desteklemiyorlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.