Linux ile ilgili web sitesi

exlord06

Katılımcı Üye
31 Mar 2013
394
0
Ankara
Arkadaşlar web tasarım performans ödevim linux ile ilgili bir web sitesi , linux ile ilgili hazır bir css template bilen varmı ben bulamadım internetde

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T

Sen ciddi misin? Tembel insanları işe almak derken orada kendi işini yapamayıp hazıra konanlardan bahsetmiyor kendi işini yapabilecek olup bu işi olabilecek en kısa zamanda olabilecek en iyi şekilde yapabilen insanlardan bahsediyor. Lütfen sorumluluklarınızdan kaçıpta daha sonra bahaneler üretmeyin veya kendinizi haklı çıkartmaya çalışmayın.

Varsayalım ki her işinizi hazıra konarak hallettiniz bir gün işe girdiğinizde size bir görev verildiğinde hazır bulamazsanız ne yapacaksınız? Bilginiz yok tecrübeniz yok hiçbir şey yok nasıl yapacaksınız?

exlord06

Katılımcı Üye
31 Mar 2013
394
0
Ankara
Sen ciddi misin? Tembel insanları işe almak derken orada kendi işini yapamayıp hazıra konanlardan bahsetmiyor kendi işini yapabilecek olup bu işi olabilecek en kısa zamanda olabilecek en iyi şekilde yapabilen insanlardan bahsediyor. Lütfen sorumluluklarınızdan kaçıpta daha sonra bahaneler üretmeyin veya kendinizi haklı çıkartmaya çalışmayın.

Varsayalım ki her işinizi hazıra konarak hallettiniz bir gün işe girdiğinizde size bir görev verildiğinde hazır bulamazsanız ne yapacaksınız? Bilginiz yok tecrübeniz yok hiçbir şey yok nasıl yapacaksınız?

Konuyu çok saçma yerlere çekiyorsun dostum , alt tarafı bir template , senin dediğinden yola çıkarsak o halde kimse sql xss vb açıklarını kullanmasın herkes kendi 0day açığını mı bulacak ? ya da kimse c python gibi hazır programlama dillerini kullanmasın kendi programlama dillerini yazsınlar ? template istedim varsa atarsın yoksa post kasmana gerek yok.

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Konuyu çok saçma yerlere çekiyorsun dostum , alt tarafı bir template , senin dediğinden yola çıkarsak o halde kimse sql xss vb açıklarını kullanmasın herkes kendi 0day açığını mı bulacak ? ya da kimse c python gibi hazır programlama dillerini kullanmasın kendi programlama dillerini yazsınlar ? template istedim varsa atarsın yoksa post kasmana gerek yok.

1-) Hazır template kullanmak ile programlama dili öğrenmek arasındaki farkı ayırt edemiyorsunç

2-) Post kasmakla ne alaka? Basit bir ödevi bile yapamayıp hazır template kullanmaman gerektiğini söylüyorum sana.

3-)Benim dediğimden yola çıkmaya çalışmışsında yanlış yola girmişsin benim dediğim ile senin dediğinin bir alakası yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.