Linux İndirildikten sonra OneDrive Hatasi!

Alwoo

Yeni üye
29 Tem 2023
39
15
Selam,
Linux u Virtual Box için olanlını indirdim zip file gibi geldi masaüstune sürükledim sonra zip file ni açtım ve masaüstüne aktar yaptim sonrasi böyle oldu one drivenizde yeterli alan yok falan bunu nasıl cöze bilirim??

s98dsbi.png

Bakin Burada OneDrive Hatalari gozukuyor alan yok diyor
n3ebd90.png

sonrada böyle yardım edirseniz sevinirim
b4tho7h.png

Anka-1623

Üye
26 Haz 2023
163
69
Selam,
Linux u Virtual Box için olanlını indirdim zip file gibi geldi masaüstune sürükledim sonra zip file ni açtım ve masaüstüne aktar yaptim sonrasi böyle oldu one drivenizde yeterli alan yok falan bunu nasıl cöze bilirim??

s98dsbi.png

Bakin Burada OneDrive Hatalari gozukuyor alan yok diyor
n3ebd90.png

sonrada böyle yardım edirseniz sevinirim
b4tho7h.png
Bende tabletten kullanıyordum one drive ın alanı kısıtlı one drive yerine google drive veya direkt indirebilirsin

Criminal Laoin

Uzman üye
26 Mar 2021
1,046
841
Луна
OneDrive programı bilgisayarındaki dosyaları kendi bulut sisteminde yedekler ve bu alan sınırlıdır bu hata depolama yerini bittiğini gösterir programı silmek yerine hesabına girerek gereksiz dosyaları silebilirsin linuxude sil sıkıntı yok

Alwoo

Yeni üye
29 Tem 2023
39
15
OneDrive programı bilgisayarındaki dosyaları kendi bulut sisteminde yedekler ve bu alan sınırlıdır bu hata depolama yerini bittiğini gösterir programı silmek yerine hesabına girerek gereksiz dosyaları silebilirsin linuxude sil sıkıntı yok
Abi bende onedrive alani 5GB yukseltmek icin microsoft 365 odeme yapmaliyim bendeki linux dosyasi ise 12GB ustu OneDriveni sildim Hata Cözüldü. Yinede teşekkur ederim peki OneDrive-ni silirken bilgisayar için bir sorunu olurmu olmazmi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.