Linux işletim sisteminde yüksek ping sorunu

Jeowz

Yeni üye
14 Tem 2022
12
2
Arkadaşlar selamlar ben jeowz bilgisayarıma linux işletim sistemi kurdum fakat ana makinamda yüksel ping alıyorum nasıl eski haline getirebilirim yardımcı olabilir misiniz?

Jeowz

Yeni üye
14 Tem 2022
12
2
Eski haline getirmek istediğin şey nedir ?
işletim sistemini mi eski haline getirmek istiyorsun ?
ağ ayarlarını mı düzeltmek istiyorsun ?
biraz detaylandırman gerek.
ağ ayarlarını düzeltmek istiyorum linuxu kurmadan önce pingim 20 iken kurduktan sonra 80-90 civarıda olduğunu farkettim pingimi yeniden aynı stabil eski haline nasıl getirebilirim

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,355
14
874
anka.html
hem onda hem valorantta yani coğu şeyde artış var
diğer oyunlar hakkında bilgim yok "CS2'nin linux'de yasattigi sorunlarin haddi hesabi yok artik cidden cok kotu bir oyun ve linux port cok talihsiz olmus. windowsta bile stabil calismayan gereksiz bir oyun" (alıntıdır.)

"Windows'da bile insanı çileden çıkartan oyunun Linux'daki durumunu düşünemiyorum. Ben Cs2'nin çıkmasına hep karşıydım, CS:GO gibi yapısı oturmuş bir markayı kaldırıp atmak bu oyun türünde yapılması gereken en son şey olmalıydı. Cilalayıp 128 tick getirmeleri kafiydi ama işte boşa konuşuyoruz." (alıntıdır)

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,688
6
1,595
🔱
Modeme format atabilirsin; herhangi bir kısıtlama veya filtre var mı, kontrol etmelisin! Arayüzdeki ayarlara da format atabilirsin, değişim olmazsa internet sağlayıcınla iletişime geç.

Ayrıca yukarıda @'Albatros 'un da alıntı yaptığı gibi Linuxta bazı oyun entegrasyonları sıkıntı.

İyi forumlar.

Jeowz

Yeni üye
14 Tem 2022
12
2
Modeme format atabilirsin; herhangi bir kısıtlama veya filtre var mı, kontrol etmelisin! Arayüzdeki ayarlara da format atabilirsin, değişim olmazsa internet sağlayıcınla iletişime geç.

Ayrıca yukarıda @'Albatros 'un da alıntı yaptığı gibi Linuxta bazı oyun entegrasyonları sıkıntı.

İyi forumlar.
oyunları linuxta değil windowsta oynuyorum ve evet modeme reset attım bir değişiklik olmadı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.