Çözüldü Linux İşletim Sistemini Yüklicem Hangisini Önerirsiniz ?

|SE|HiperActive

Katılımcı Üye
20 Nis 2013
687
0
UsingSystem;
Merhaba arkadaşlar ben linux işletim sistemini yükliyecem Fakat 4-5 Versiyonu Var Galiba Bunlardan Hangisini İndirip Kurmamı Önerirsiniz ?
VVpAWy.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
Hack İçin Kullanıcam Ama İki İşletim Sistemi Kullanıcam Hardiski İkiye Bölüp Birine win7 birine linux kurmayı düşünoyurum böylelikle sıkıntı olurmu ? Linux Minti ile kali arasındaki fark nedir kardeşim ?
Hack içinse kesin kali kullan. Linux mint görsellik vs. açısından daha iyidir fakat kalide hack programları hiçbirinde yok. Diski 2ye böleceksen sorun olmaz yeterince depolama alanı varsa. Yapa yapa tecrübe edinirsin merak etme..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.